Чи треба вакцинуватися від грипу?
Чому треба щеплюватися кожного року?
Яку вакцину краще вибрати?

Нижче відповіді на всі головні питання про вакцинацію для профілактики грипу 👇

У чому важливість щеплень від грипу?
💉Поки ніхто не придумав ефективнішого способу захистити себе і рідних від грипу, ніж вакцинація.
💉Щеплення зменшує вірогідність захворіти на грип, отримати ускладнення чи потрапити до лікарні.
Навіщо ж ризикувати, правда?

Чому вакцинуються кожен сезон?
Вірус грипу постійно змінюється, тому вакцини оновлюють кожного епідсезону з розрахунку на актуальні штами, які будуть циркулювати у нашій півкулі.

Чому важливо щепитися від грипу саме зараз?
1️⃣З грипом діє правило – чим раніше, тим краще
Найкраще вакцинуватися на початку епідсезону, коли ще нема піку захворювань.
💉Мінімальний термін для формування антитіл для протидії вірусу грипу – 10 днів.
2️⃣Важливість щеплень саме цього року обумовлена насамперед ситуацією з розповсюдженням коронавірусу
💉Вірогідність, що можна захворіти одночасно на грип і коронавірус, існує. І зараз вона досить висока.

Хто в найбільшій зоні ризику?
Діти до 5 років, вагітні, люди похилого віку, люди з хронічними захворюваннями та імуносупресивними станами, а також ті, чия професійна діяльність чи навчання пов’язані з численними контактами (учні, студенти, поліція, вчителі, лікарі, вихователі, працівники сфери обслуговування тощо).

Яку вакцину краще вибрати?
Ту, яка доступна саме зараз🙌

❗️Увага! В Університетській клініці у наявності 4 компонентна вакцина проти грипу ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ (Корея)
💳Вартість з оглядом лікаря – 725 грн.
⚡️Поспішіть! Кількість доз обмежена.

Чи безпечна ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ для дітей і з якого віку вводять?
Безпечна і ефективна навіть для немовлят
💉 Можна застосовувати з 6 місяців.

Скільки доз потрібно?
💉Стандартна схема – 1 доза
💉І для дитини, і для дорослого
Але!
Якщо дитині на момент першого у житті щеплення від грипу нема 9 років, вакцинувати треба 2 дозами. Інтервал – не менше 4 тижнів.