Вінір керамічний має щільне з’єднання з зубом. Самі властивості кераміки максимально наближені до властивостей самого зуба. Все це обумовлює їх популярність.

Керамічний вінір являє собою тонку пластинку з високоміцного керамічного матеріалу товщиною 0,3 – 0,5 міліметрів. Вініри дозволяють виправити колірну палітру, форму зуба, легку кривизну зуба, треми і діастеми.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

Чому керамічний вінір

Будь-який дорогий композит – це фактично пластмаса, даний матеріал швидко втрачає свій блиск, темніє і руйнується. Композитні вініри не такі довговічні і естетичні. Вінір керамічний практично не фарбується, не змінює форму, рельєфні і блищать як справжні зуби. Єдиний мінус керамічних вінірів – їх ціна і процес установки.

Протипоказання до установки керамічних вінірів

Керамічний вінір можна ставити після того як сформований прикус, тобто після 18 років.

  • Пломби на зубах;
  • захворювання зубів;
  • гінгівіт;
  • пародонтити і пародонтоз;
  • проблеми прикусу.

Як відбувається установка керамічних вінірів

  1. Консультація – ми повинні дізнатися яка причина того, що Вам не подобається в Ваших Зубах. Можливо є дефект в слідстві захворювання і установка керамічних вінірів не буде потрібно;
  2. Примірка – наші стоматологи роблять зліпки. За ним роблять діагностичну модель. Далі за допомогою системи Mock-up та силіконового ключа вводиться спеціальний композит і з його допомогою робиться приблизний варіант того, як буде виглядати керамічний вінір;
  3. Обробка зубів – після затвердження виду вінірів, препаруються зуби. Наші лікарі мінімізують обточування здорової емалі зуба, а найчастіше вона навіть і не зачіпається;
  4. Зліпки – коли зуб препарований, стоматолог знімає зліпки і надягає тимчасові конструкції;
  5. Установка – після виготовлення керамічних вінірів (1 тиждень – 3 тижні) їх кріплять на зуби

Як довго служать керамічні вініри

Керамічні вініри не мають терміну служби, високоякісна керамічна пластина повністю відповідає параметрам натуральної емалі зуба. Все так само залежить від фахівця, який встановлював вінір, і зуботехніка, який його робив.

Як доглядати за вінірами? Все дуже просто, дотримуйтесь гігієни порожнини рота. Постарайтеся прибрати небажане навантаження на зуби – перекусити дріт, розігнути скріпку, відкрити пляшку і т.д.

Керамічні вініри – ціна залежить від якості кераміки і складності установки. Для уточнення ціни звертайтеся в нашу клініку, ми з радістю Вам допоможемо.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.