Смоктання пальця або пустушки, порушення м’яких тканин щелепи, як положення язика, яке стає неправильним, проблеми з артикуляцією – найпоширеніші причини зубощелепних аномалій. Вони можуть проявитися вже в молочному прикусі. Якщо ж причини аномалії не усунути, і звичка смоктати палець збереглася у дитини до 3-х років, то в змінному і постійному прикусі у таких пацієнтів часто спостерігаються значні деформації зубного ряду. Поряд з передчасним видаленням молочних зубів.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

При відсутності будь-якого втручання в усуненні даних причин, ми отримуємо серйозну деформацію зубного ряду, що приводить до видалення молочних зубів стоматологом для усунення деформації.

Соска-пустушка — прикус буде відкритий в передньому відділі. Язик знаходиться між самими зубами при розмові або ковтанні.

Смоктання великого пальця — асиметричний відкритий прикус. Виступають передні різці над нижньою губою.

Головне для батьків це рання профілактика даних ортодонтичних проблем. Якщо буде виявлено викривлення зубного ряду, стоматологи рекомендують вестибулярні пластини. Дані пластинки екологічно чисті, гіпоалергенні, зручні у використанні і абсолютно безпечні для дітей.

Дана вестибулярна пластинка заміняє палець або пустушку, яку дитина дуже любить смоктати. При цьому не варто забувати, що звикання до такої платівці може бути не простим заходом, завдяки чому дорослим слід поставитися до цього дуже серйозно.

Чому вестибулярні пластинки

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.