Кілька років тому (у 1999 році) DECT DENTAL розробило пристрій під назвою VECTOR, спеціально для м’якого чищення недоступних і хворобливих ділянок навколо зубів, зубних імплантатів, штучних коронок і мостів.

Система VECTOR працює на ультразвуці, але, в порівнянні з менш сучасними типами ультразвукових пристроїв, які служили або використовуються для аналогічної мети, вона дуже точна і не створює різних небажаних механічних ударів, вібрацій і нагрівання інструменту в роті, що забезпечує мінімальну біль в процедурі.

Принцип функціонування такого стоматологічного пристрою, звичайно, також цікавий для простих людей. Він схожий на ультразвукові очисники. У рідини, яка завжди присутня в тій чи іншій формі на ультразвукових пристроях, ультразвукові хвилі створюють «заряджені енергією краплі», які при сломаті «вивільняють» великі кількості цієї накопиченої енергії (так звана кавітація). Використовуючи дуже тонкий інструмент, ця «заряджена» рідина потрапляє в будь-яку недоступну область навколо зубів, навіть запалені періодонтальні з’єднання, де вона м’яко, але ефективно пригнічує всі відкладення і розриває вже невеликі бактерії до ще менших вщент. Весь бруд потім просто змивається. Таким чином, опади не піддаються сильному обриву, як у випадку ручної очистки, і немає пошкоджень навколишніх тканин. Використовуючи інший пристрій, можна також обережно і швидко очистити всю поверхню зубів і видалити їх небажаний колір поверхні.

Аналогічно, область навколо імплантату може бути оброблена. Якщо після імплантації інфекція виникає поблизу імплантату, що, часом, не дивлячись на зусилля лікаря, не можна уникнути, це, звичайно, проблема. Імплантат не потрібно «брати», і всі величезні зусилля лікаря і пацієнта, які його впроваджують, ні до чого не приведуть. Втручання з VECTOR, однак, значно збільшить ймовірність хорошого загоєння імплантатів.

У деяких випадках навіть розпад зубів можна видалити за допомогою VECTOR.

Як уже згадувалося, значним ефектом, який пацієнт, безумовно, буде цінувати при лікуванні VECTOR, є безболісність. Численні дослідження, які порівнюють лікування з цим ультразвуковим пристроєм і ручну очистку, ясно показують, що лікування VECTOR практично не викликає болю в більшості випадків, і місцева анестезія використовується виключно.

Іншим суттєвим ефектом є негайне зникнення типового відчуття в роті, викликаного інфекцією, і відмінний лікувальний ефект процедури.

VECTOR вже шість років використовується в деяких стоматологічних кабінетах в нашій країні, і число його користувачів зростає з кожним днем. В якості методу, дуже зручного для пацієнта і ефективного лікування такої поширеної і серйозної хвороби, як пародонтит, цей пристрій тепер є незамінним місцем в сучасній стоматології. Ми сподіваємося, що VECTOR скоро буде в нашій хірургії так часто, як страшна «зубна дриль».

Стоматологія вектор

Апарат Vector – це стоматологічне обладнання, для консервативної чистки і видалення зубних відкладень. Також використовується для лікування і профілактики пародонтиту. Розроблене німецькою компанією Durr Dental ще в 90-х. Вектор з часом пройшов різні модифікації і сьогодні славиться своєю технологією ультразвукової терапії. Завдяки своїй комплектації з кілька насадок, для видалення нальоту і зубного каменю, VECTOR дозволяє очищати навіть глибоку ясенневу кишеню. Під час лікування бактерії видаляються з мішків, а поверхні коренів готуються і поліруються, що дозволяє відновити нову периодонтальну зв’язку. Використання Vector scaler робить періодонтальне лікування мінімально інвазивною або травматичною для пацієнта, але при цьому все ще дуже ефективною.

Система VECTOR використовується в наступних випадках:

Лікування з використанням системи VECTOR займає близько 1-1,5 години і проводиться під місцевою анестезією. Після лікування пацієнти можуть повернутися до своєї повсякденної діяльності. Протягом перших декількох днів вони можуть відчувати незначний біль або чутливість ясен. Через 4-6 тижні проводиться перевірка.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.