Вакцинація

Вакцинація

Хочеш бути здоровим і активним – вакцинуйся! У світі існує безліч загроз і хвороб з якими людина може зіткнутися в будь-який момент свого життя. Не все в житті можна попередити. Але коли мова йде про вакцинокерованих інфекційних хворобах, то найдієвішим інструментом профілактики, яке винайшло людство – є вакцинація. Вакцинація допомагає створити захист (імунітет), завдяки якому організм людини стає несприятливим середовищем інфекційної хвороби, запобігає її важкий перебіг і розвиток ускладнень.

Список обов’язкових щеплень

На сьогоднішній день у всьому світі існують вакцини, які можуть попередити розвиток більше 30 хвороб. Національні календарі вакцинації в різних країнах включають вакцинацію проти різної кількості вакцинокерованих інфекцій. Наприклад, національна програма імунізації Німеччини включає вакцинацію проти 16 захворювань. Національний календар США покриває захист від 18 інфекційних захворювань.

У нашій країні на сьогоднішній день Календар профілактичних щеплень налічує захист від 10 вакцинокерованих інфекцій (туберкульоз, коклюш, дифтерія, правець, гепатит В, кір, краснуха, паротит, поліомієліт і гемофільна інфекція тип b). Це саме той перелік інфекційних хвороб, проти яких кожен українець повинен отримати своєчасне щеплення.

  • туберкульоз;
  • коклюш
  • дифтерія;
  • правець (Правець);
  • гепатит В;
  • кір;
  • краснуха;
  • паротит;
  • поліомієліт;
  • гемофільна інфекція тип b.

Але в нашій країні також доступна вакцинація проти інших важких вакцинокерованих інфекцій, таких як вітряна віспа, менінгококова інфекція, пневмококова інфекція, ротавірусна інфекція, грип, гепатит А, вірус папіломи людини та інші.

Всесвітня організація охорони здоров’я попереджає, що якщо рівень охоплення населення країни щепленнями падає на кілька%, це створює сприятливі умови для поширення інфекційних хвороб, і збільшує шанс виникнення спалахів і епідемій.

Вакцинація в Києві є досить актуальною з огляду на те, що у великих містах існує скупчення більшої кількості людей і загроза захворіти неймовірно висока. Саме тому, щоб залишатися активним і не втратити ритм життя, необхідно своєчасно проводити щеплення. В «Університетській клініці» Ви можете вже сьогодні забронювати для себе, своїх дітей і близьких вакцину від грипу на цей сезон.

Побічні реакції при щепленнях

Треба зрозуміти, що побічна реакція на сучасні вакцини буває дуже рідко, і коли мова заходить про побічні реакції, ми говоримо про легкі симптоми, у вигляді невеликої температури, почервоніння в місці щеплення і інших. Проведення попереднього огляду лікаря в «Університетській клініці» допоможе визначитися з потрібним щепленням, часом проведення вакцинації та мінімізувати ризик розвитку ймовірної побічної реакції після вакцинації.

«Університетська клініка» може запропонувати вакцинацію як дітей, так і дорослих сучасними вакцинами.

Пам’ятайте! Проводячи щеплення собі, своїм дітям і близьким, ми захищаємо їх і оточуючих!

Лікарі нашої клініки

Лікар-педіатр

Литвинюк Алла Георгіївна

Вартість прийомувід 450 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.