Показання

«Тетраксім» і «Інфанрікс-ІПВ» застосовуються для:

• первинної імунізації немовлят, починаючи з 2-х місячного віку ( «Тетраксім») або 3-х місячного віку ( «Інфнрікс-ІПВ»);
  • ревакцинації на 2-му році життя, вводиться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення первинної вакцинації.

Захистіть себе і Вашу дитину від небажаних захворювань — пройдіте вакцинацію!

Застосування «Тетраксіма» і «Інфанрікс-ІПВ» вакцин в Університетській клініці Києва

Перед вакцинацією педіатр і терапевт оглядають дитину і приймають рішення, чи можна зробити ін’єкцію. Вакцини вводяться внутрішньом’язово, у немовлят в передню частину стегна, у старших дітей — в ділянку дельтоподібного м’язу. Строго заборонено ввести вакцину внутрішньовенно. Після ін’єкції пацієнт повинен перебувати приблизно 30 хвилин під наглядом лікаря.

Лікарі рекомендують кілька днів після вакцинації уникати тісного контакту з іншими людьми.

Вакцини протипоказані в наступних випадках:

• алергічна реакція на будь-який компонент вакцини;
  • епілепсія і енцефалопатія;
  • загострення хронічних захворювань;
  • синдром Гієна-Барре;
  • неврологічні розлади.

Побічні реакції після вакцинації

Вакцини «Тетраксім» і «Інфанрікс-ІПВ» безпечні, побічні ефекти, які можуть виникнути, є загальними, специфічними для будь-яких інших вакцин:

• втрата апетиту;
  • дратівливість;
  • сонливість;
  • почервоніння і біль у місці введення ін’єкції;
  • підвищена температура;
  • блювота, діарея.

До якого віку використовують «Тетраксім» і «Інфанрікс-IPV»

Вакцина «Інфанрікс-IPV» використовується для імунізації дітей від дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту від 2 місяців до 7 років. «Тетраксім» — від 3 місяців до 7 років.

В Університетській клініці Києва працюють кваліфіковані лікарі, які використовують новітні препарати, стежать за станом дитини до і після вакцинації, тим самим запобігаючи можливості розвитку різних ускладнень. Якщо у Вас виникли питання з приводу вакцинації, або ж Ви сумніваєтеся в безпечності щеплень — телефонуйте за вказаним контактним номером телефону, ми будемо раді відповісти на будь-які питання.

Автор статті
Литвинюк Алла Георгіївна