Ускладнення грипу

Сотні тисяч людей страждають від ускладнень, викликаних вірусом грипу. До них відносяться:

Як діє вакцина від грипу

Вакцини проти грипу допомагають організму виробляти антитіла проти вірусів грипу приблизно через два тижні після введення. Ці антитіла забезпечують захист від зараження вірусами, включеними в вакцині.

Вакцина проти сезонного грипу захищає від вірусів, які, згідно з дослідженнями в цій області, будуть циркулювати під час сезону грипу в наступному році.

Протипоказання

Людині, якій погано себе почуває, слід відкласти вакцинацію до одужання.

Також повинні уникати вакцинації від грипу або дотримуватися обережності з нею наступні:

Побічні ефекти після щеплення від грипу

Вакцина проти грипу може викликати легкі симптоми, які можуть тривати кілька днів і не вимагають специфічної терапії, до таких слід віднести:

У рідкісних випадках можуть бути алергічні реакції, які легко піддаються терапії простими антигістамінними препаратами (протиалергічні).

Кому потрібне щеплення від грипу

Всім людям рекомендується проходити вакцинацію проти грипу щорічно, так як кожен сезон з’являються нові штами грипу. Дітям вакцину проти грипу можна ввести з 6 місяців.

В Університетській клініці Києва працюють кваліфіковані лікарі, які використовують новітні препарати, стежать за станом пацієнта до і після вакцинації, тим самим запобігаючи можливості розвитку різних ускладнень. Якщо у Вас виникли питання — телефонуйте за вказаним контактним номером, ми з радістю відповімо на кожне з них.