Як використовуються вакцини

«Інфанрікс Гекса» і «Гексаксім» вводяться шляхом ін’єкції глибоко внутрішньом’язово, зазвичай в передньолатеральну ділянку стегна для немовлят і дітей молодшого віку, а для старших дітей — в найбільш щільної частини дельтоподібного м’язу.

Вакцини вводяться для:

Протипоказання для вакцинації в Університетській клініці Києва

Можливі побічні ефекти

Як і для всіх інших ліків, після вакцинації «Інфанрікс Гекса» або «Гексаксім» характерне виявлення деяких побічних ефектів. Вони зустрічаються не у всіх дітей і зазвичай тривають не більше 48-72 годин. До найбільш часто виявлених реакцій після вакцинації, відносимо:

В Університетській клініці Києва працюють кваліфіковані лікарі, які використовують новітні препарати, стежать за станом дитини до і після вакцинації, тим самим запобігаючи можливості розвитку різних ускладнень. Якщо у Вас виникли питання з приводу вакцинації, або ж Ви сумніваєтеся в безпечності щеплень — телефонуйте за вказаним контактним номером, ми будемо раді відповісти на будь-які питання.