Протипоказання до вакцинації дітей

Протипоказаннями до вакцинації дитини є:

Лікар приймає рішення про кожний випадок відмови від вакцинації або перенесення її дати після:

Плановий календар вакцинації дітей

Кожна дитина поступово повина отримати вакцинацію від таких захворювань:

Ось так виглядає графік вакцинації дітей в Україні. Цей календар затверджений наказом МОЗ України №947 і вступив в силу з 18 квітня 2018 року.

Чи безпечна вакцинація дітей

Батьки, які не хочуть вакцинувати своїх дітей, вважають, що дитина повина стати несприйнятливою до інфекційних захворювань природним чином.

Наприклад, деякі вважають, що альтернативою вакцинації є:

Ці методи, згадані вище, становлять здоровий спосіб життя, який сприяє зміцненню імунітету організму, але самі по собі вони не забезпечують захист від хвороб і важких ускладнень.

Тому слід підкреслити, що вакцинація — найефективніший і в той же час найбезпечніший метод профілактики інфекційних захворювань.

Вакцинація дітей дуже важлива, в Університетській клініці Києва працюють тільки кваліфіковані педіатри, які використовують новітні препарати, стежать за станом дитини до і після вакцинації, тим самим запобігаючи можливості розвитку різних ускладнень. Якщо у Вас виникли питання з приводу вакцинації, або ж Ви сумніваєтеся в безпечності щеплень — телефонуйте за вказаним контактним номером, ми будемо раді відповісти на будь-які питання.