Коли необхідно пройти обстеження

УЗД рекомендується робити не тільки для підтвердження діагнозу, але і для профілактики.

Наші фахівці рекомендують пройти УЗД щитовидної залози в Університетській клініці в Києві, якщо виявлений один або декілька з нижчеперелічених симптомів:

Якщо ви виявили у себе хоч один з перерахованих вище симптомів, то не треба зволікати з візитом до лікаря, несвоєчасне лікування може призвести до найгірших наслідків або навіть до летального результату. Бережіть себе, ви завжди знаєте, де можна зробити УЗД щитовидки в Києві швидко, безпечно і якісно.

Які захворювання можуть бути виявлені за допомогою УЗД щитовидної залози

Ми рекомендуємо проходження УЗД щитовидної залози пацієнтам:

Як проводиться УЗД щитовидки в Університетській клініці

Для проходження цієї процедури не потрібно особливої ​​підготовки. Для посилення провідності ультразвуку, лікар наносить на передню область шиї особливий гіпоалергенний гель, який після процедури можна легко витерти серветкою або рушником. Лікар проводить по шиї датчиком, в цей час на моніторі УЗД апарату з’являється зображення щитовидної залози і тканин біля неї. Після завершення дослідження, пацієнт отримує всі результати.

Якщо Ви хочете зробити УЗД щитовидної залози за доступними цінами, то можете здійснити це в нашій Університетській клініці. Для цього у нас є сучасне обладнання і кваліфікований персонал, так що можете бути впевненими в точності отриманих результатів.