УЗД

УЗД нирок і сечостатевої системи

Ультразвукове дослідження сечостатевої системи (нирки, сечовий міхур, сечоводу) — це доступний, безпечний, швидкий, інформативний та ефективний метод діагностики захворювань. Що ми розуміємо під УЗД нирок? Нирки — один з найважливіших органів нашого організму. Саме вони пропускають через себе щодня величезну кількість рідини і потім, виводячи кінцеві продукти метаболізму, тим самим сприяють нормальному функціонуванню організму. Даний метод дослідження займає всього 15-20 хвилин, безпечний і показаний навіть дітям.

Коли потрібно робити УЗД нирок

УЗД нирок в Університетській клініці можна пройти, якщо виявлені наступні симптоми:

• біль в попереку;
  • ниркові кольки;
  • біль при сечовипусканні;
  • часте сечовипускання;
  • зміни в сечі;
  • підозра на запалення нирок;
  • різні травми нирок.

Якщо ви виявили у себе хоч один з перерахованих вище симптомів, то не треба зволікати з візитом до лікаря, несвоєчасне або неякісне лікування може призвести до різних ускладнень.

Правильна підготовка до обстеження

Для точної оцінки, до УЗД нирок необхідно ретельна підготовка.

• процедура проводиться натщесерце;
  • за добу до обстеження потрібно уникати вживання продуктів, які призводять до здуття і метеоризму;
  • УЗД проводять при повному сечовому міхурі.

Ви можете зробити УЗД нирок в Університетській клініці, у нас висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та доступні ціни. Завжди пам’ятайте, здорові нирки — одне з умов довгого і щасливого життя!

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук