Коли і кому необхідно пройти УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз, на який день місячних краще робити

Для більш точних результатів лікарі рекомендують жінкам пройти УЗД грудей в першій половині циклу, тобто, з 5-го по 10-ий день. Саме в цей період циклу гормональний фон найбільш стабільний, що дозволяє пройти якісне обстеження.

День не має значення, якщо у жінки менопауза або ж вона приймає гормональні контрацептиви.

Коли і за яких симптомів треба звертатися до фахівців і пройти УЗД грудей

УЗД молочних залоз або мамографія, що краще

Лікарі відзначають, що мамографія і УЗД молочних залоз — це абсолютно різні дослідження, але часто вони доповнюють один одного і використовуються разом для встановлення правильного остаточного діагнозу.

Незалежно від вашого віку, найважливішим завжди залишається здоров’я. Якісно проведена процедура УЗД молочних залоз, яку можна провести в Університетській клініці може зберегти ваше здоров’я. У нас працюють тільки досвідчені фахівці і дослідження проводиться за допомогою найсучаснішого обладнання.

Як проходить обстеження

УЗД молочних залоз не вимагає спеціальної підготовки. Перед УЗД лікар огляне ваші груди візуально, після чого нанесе на груди спеціальний гель, який збільшить здатність звукових хвиль переміщатися по тканинах. Процедура займає близько 15-20 хвилин.

УЗД молочної залози проводиться тільки за рекомендацією лікаря. Якщо хочете записатися на УЗД молочних залоз в Києві за помірною ціною, то зв’яжіться з нами по телефону, вказаним в контактних даних, або заповніть форму на сайті.