Підготовка до УЗД черевної порожнини

Цей вид УЗД діагностики відрізняється від інших, так як він вимагає особливої ​​підготовку. Точному результату можуть заважаьт деякі фактори:

Для запобігання неточностей, рекомендується підготовка до цієї процедури:

Коли необхідно пройти УЗД черевної порожнини

Які захворювання може показати УЗД черевної порожнини

Ця діагностична процедура дозволяє виявити патології на ранніх стадіях розвитку. У неї немає ніяких обмежень в кількості і частоті проведення, тому лікар може призначати кілька таких досліджень поспіль. УЗД черевної порожнини в Університетській клініці проводиться на сучасному обладнанні експертного класу за доступною ціною і може показувати ряд захворювань:

Як проходить процедура

В Університетській клініці, як і у всіх інших, УЗД черевної порожнини проходить наступним чином.

Фахівці Університетської клініки рекомендують підбирати одяг так, щоб було зручно оголити живіт і не забруднити одяг під час обстеження. Для того, щоб сканер легко переміщався по шкірі, наноситься спеціальний гель. Цей гель гіпоалергенний, прозорий і без всяких ароматизаторів, тому не треба переживати, що він може викликати алергічну реакцію. Після процедури залишки гелю легко змиваються гігієнічної серветкою. Вся процедура займає в цілому близько 20-30 хвилин.

Якщо хочете записатися на процедуру — УЗД черевної порожнини і дізнатися, яка її ціна в Університетській клініці, то скористайтеся сайтом або зазначеними контактними телефонами.