Коли необхідно звернутися за допомогою до щелепно-лицевого хірурга

У більшості випадків до такого фахівця звертаються після направлення ЛОРа, окуліста, стоматолога чи інших лікарів, але якщо турбують деякі з нижчеперелічених симптомів, то записатися на прийом можна і самостійно.

Що лікують лікарі відділення щелепно-лицевої хірургії

Щелепно-лицьова хірургія – один з найбільш складних галузей хірургії, кваліфікований фахівець, який працює в цій галузі, зобов’язаний не тільки забезпечити відновлення функціонування оперованої зони, але і домогтися високої естетики.

Лікарі щелепно-лицевої хірургії лікують травматичні і природжені патології, крім цього головним їх перевагою є усунення аномалій, що не подаються нехірургічному лікуванню: витяг сторонніх предметів з щелепних синусів, лікують гнійні і злоякісні утворення, дисфункцію слинних залоз, хвороби скронево-щелепного суглоба. У нашій клініці доступна і дитяча щелепно-лицьова хірургія.

Консультація у спеціаліста

Первинний похід у щелепно-лицьового хірурга пройде в такий спосіб:

Щелепно-лицева хірургія, ціна

В Університетській клініці Києва щелепно-лицева хірургія проводитися на належному рівні висококваліфікованими фахівцями і новим обладнанням, переконатися в якості можна, подивившись відгуки. Ціни на всі послуги вказані нижче.