Чи знаєте ви, що рот призначений для утримування всього 28 зубів, тому може бути болісно, коли 32 зуба намагаються вписатися в роті, в якому краще тільки для 28? Ці чотири інших зуба, або додаткові зуби, є вашими третіми молярами, також відомими як «зуби мудрості».

Чому ретенція зубів це погано і чому зуби мудрості іноді варто видалити

Зуби мудрості – це останні зуби, які з’являються в ротовій порожнині, приблизно в 18 років. Деякі дорослі отримують зуби мудрості рано чи пізно. Якщо вони правильно вирівнюються, а тканина ясен здорова, зуби мудрості не потрібно видаляти. На жаль, зазвичай це не так і витяг зубів мудрості необхідно, так як вони не здатні правильно вирватися всередину рота.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

Часто зуби мудрості можуть рости боком або лише частково виходити з ясен. Дуже часто вони залишаються в пастці під яснами і кісткою. Зуби можуть займати безліч позицій в кістці, намагаючись знайти шлях, який дозволить їм успішно прорватися. Погано розташовані зуби можуть викликати безліч проблем, особливо якщо їх не лікувати протягом багатьох років.

Частково зуби мудрості, що прорізаються створюють отвір навколо зуба і можуть сприяти зростанню бактерій. Це зростання бактерій в кінцевому підсумку викличе інфекцію. В результаті проявиться набряк, біль і хвороби як підсумок.

Прорізані зуби мудрості можуть призвести до зміщення інших зубів і порушення оклюзії, вимагаючи ортодонтичного догляду та реорганізації зубів. Цю ортодонтичну допомогу можна було б уникнути, просто видаливши зуби мудрості на ранніх стадіях.

Найбільш серйозні проблеми виникають, коли навколо зуба мудрості утворюються пухлини або кісти. Це може привести до погіршення або руйнування щелепної кістки та здорових зубів. Видалення проблемних зубів зазвичай вирішує ці серйозні проблеми. Рекомендується раннє видалення, щоб уникнути майбутніх проблем і знизити хірургічний ризик, пов’язаний з цією процедурою.

Багато досліджень показали, що рання оцінка і лікування призводять до чудового результату для пацієнта. Пацієнтів, як правило, вперше консультують в середині підліткового віку їх стоматолог, ортодонт або щелепно-лицевий хірург.

Вся амбулаторна хірургія проводиться під відповідною анестезією прямо в нашій клініці, що максимально комфортно. Наші хірурги мають підготовку, ліцензування та досвід для проведення різних видів операцій та анестезії.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.

Автор статті
Коляндра Аліна Сергіївна

Стоматолог-ортодонт

Детальніше