Можливо, вам знадобиться лікування, щоб відновити зуби, якщо у вас є карієс. Це дуже поширена проблема зі здоров’ям в розвинених країнах, таких як Великобританія, і може зачіпати людей будь-якого віку, навіть маленьких дітей. Розпад зубів часто викликаний споживанням солодких продуктів і напоїв. Коли ви їсте все, що містить цукор, бактерії на ваших зубах руйнують цукор і виробляють кислоту. Кислота пом’якшує і розчиняє тверду захисну зовнішню поверхню (емаль) ваших зубів. Згодом це може призвести до утворення отворів (порожнин) в зубах – це розпад зубів.

Відновити можливо практично все!

Якщо у вас є карієс, тип лікування, який порекомендує дантист нашої клініки, буде залежати від ступеня пошкодження ваших зубів і від яких зубів. Спеціаліст буде переглядати ваші варіанти з вами.

Реставрації зубів — це різні способи, якими ваш стоматолог може замінити відсутні зуби або відновити втрачені частини структури зуба. Структура зуба може бути відсутньою через розпад, погіршення раніше розміщеної реставрації або сколу зуба. Приклади реставрацій включають наступні:

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.