Лечение десен

ОСНОВНІ ВИДИ РЕНТГЕНУ В НАШІЙ КЛІНІЦІ
ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК:

Панорамний знімок — дозволить розібратися з загальним станом ротової порожнини і отримати необхідну консультацію фахівців. Завдяки такому знімку, у лікарів з’являється шанс для постанови точного діагнозу, огляду прихованих змін в зубних тканинах, створення чіткого плану лікування і його своєчасного проведення.

Панорамний знімок

Показання до проведення діагностики:

ПРИЦІЛЬНИЙ ЗНІМОК

Прицільний знімок — рентгенологічна діагностика одного зуба або невеликої групи зубів. За допомогою цього методу досліджується стан дентину, каналів кореня, кісткової тканини, ясен і прилеглих судин. Прицільний знімок дає можливість поставити точний діагноз, призначити оптимальне лікування, а також проконтролювати його процес і оцінити отримані результати.

Коли необхідний прицільний рентген зубів:

Лечение десен

ПРИКУСНИЙ ЗНІМОК ЗУБІВ

Прикусний рентген зубів — мета такого рентгена — відобразити саме коронкову частину. Особливість його в тому, що на ньому відразу видно і верхні і нижні зуби — від верхньої поверхні, приблизно до середини підтримуючої кістки. Щоб зробити прикусний знімок зубів, пацієнт повинен закусити спеціальну плівку або датчик. Сьогодні практично всі рентгенівські операції, у тому числі і прикусний рентген, здійснюються на цифрових установках. Під час цієї процедури хворий затискає зубами плівку, на якій з’являється знімок.

Коли необхідний прикусний рентген зубів:

Рентген зубів

ТОМОГРАФІЯ ЗУБІВ:

КТ зубів комп’ютерна томографія, дає стоматологам тривимірне зображення всіх зубів і щелеп (3Д знімок зубів), цей цифровий метод дозволяє отримати 3Д модель зубів, для більш точної діагностики при важких випадках або хірургічних втручань.

Коли необхідна дентальная томографія: