дентальный мост

Крім очевидного естетичного дефекту, відсутність зубів створює ще і багато інших проблем: порушення жувальної функції зубів (що згубно діє на роботу всього шлунково-кишкового тракту), зміна всього зубного ряду за рахунок зсуву зубів, що залишилися на вільне місце, деформація обличчя, атрофія м’язів, зміна фонетики (вимова звуків). Щоб заповнити дефект, викликаний втратою зубів, проводять протезування за допомогою знімних, незнімних конструкцій або протезування на імплантатах.

ГОЛОВНА ЗАДАЧА

протезирование зубов

Головна задача лікаря-ортопеда – це підбір такої ортопедичної конструкції (коронки, протези), яка не тільки замінить відсутні зуби або тканини зуба, але і зробить цю заміну непомітною і зручною для пацієнта.

Якість протезування залежить від правильного вибору ортопедичної конструкції і якості її виготовлення, тобто в кінцевому рахунку – від кваліфікації стоматолога-протезиста і зубного техніка, а також від оснащеності зуботехнічної лабораторії.
Ось чому так важливо робити протезування в першокласної клініці, яка має передові технологіх, де працюють висококваліфіковані лікарі і техніки, і де добре оснащена зуботехнічна лабораторія.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

Залежно від ступеня руйнування зуба лікар-стоматолог “Університетської клініки КиМУ” вибирає вид реставрації: