Методи протезування статевого члена

У сучасній медичній практиці застосовується кілька видів протезів, впроваджуваних в кавернозні тіла члена і відрізняються за принципом роботи:

Останні бувають 2-компонентні (помпа з резервуаром суміщені і поміщаються під шкіру мошонки) і 3-компонентні (помпа розташовується в мошонці, резервуар позаду лона). Вартість гідравлічних протезів вище, але вони мають більш природний вигляд. Розріз виконується в області складок, шви після загоєння практично непомітні.

Питання про те, який протез статевого члена вибрати, вирішується спільно з пацієнтом. Техніка проведення операції визначається лікарем з урахуванням клінічних показань. У деяких випадках виконується пластична реконструкція.

Показання до протезування статевого члена

Імплант встановлюється пацієнтам з різних причин, які викликали виражену ступінь еректильної дисфункції. До найбільш частих захворювань, при яких показано фаллопротезування, відносяться:

Вибір тактики лікування та обсягу втручань визначається лікарем після діагностичних досліджень, з урахуванням всіх показань і протипоказань.