Будь-який ортодонтичний пристрій для лікування прикусу працює на основі м’якого тиску, який він справляє на зуби і кістку щелепи. І це дозволяє зубам знаходитися в правильному положенні.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

Існує поширена помилка плутати поняття «зубна пластина» і «брекети». Це не одне і те саме! Найбільш ефективна установка стоматологічної пластини буде в ранньому віці. Чим швидше проблема буде виявлена, тим швидше вона буде усунена.

Типи пластинок для зубів

Вони виготовлені з високотехнологічного пластику. Важко сперечатися з тим фактом, що здатність видаляти пластинки перед їжею і під час чищення зубів є значною перевагою. Крім того, вони гіпоалергенні.

З огляду на простоту використання і ефективність, такі пластинки призначають дітям і підліткам. Знімні пластинки для зубів мають певні обмеження. Їх застосовують тільки у відношенні не дуже серйозних патологій прикусу. Ось чому вони призначаються дітям, тому що їх організм не повністю сформований і терапевтичний ефект проходить набагато простіше.

Період носіння пластинок для досягнення терапевтичного ефекту залежить від конкретної ситуації. Зазвичай їх носять півтора-два роки.

Вони застосовуються для дорослих і використовується, в основному, для вирівнювання зовнішньої лінії зубів. Незнімна пластина для вирівнювання зубів являє собою систему металевих дуг, що проходять через спеціальні замки. Ці дуги затягуються, поступово вирівнюючи прикус.

Такі пластини часто призначають дорослим, наприклад діатемой між зубами. Цей пристрій також ефективний при серйозних деформаціях прикусу. Носіння фіксованих зубних пластинок, а також інших видів лікування неправильного прикусу займає кілька років (зазвичай два роки).

Фіксовані зубні пластинки потрібно носити, якщо необхідно виправити форму щелепи, змінити ширину неба, вплинути на процес зростання щелепи або виконати функцію фіксаторів. Після лікування брекетами зубні пластинки не дозволяють зубам «ковзати» назад в кривизну.

Таким чином, стоматологічна пластинка є досить самодостатньою технікою для лікування деяких патологій прикусу. Крім того, іноді її використання значно краще використання фігурних дужок.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.