Хірургія

Пластична хірургія

Пластична хірургія — розділ хірургії, який займається реконструкцією, відновленням або зміною зовнішнього вигляду або форми частин людського тіла. Термін походить з грецької мови — «пластика», що означає моделювання або зміна форми, підкреслюючи суть цієї хірургічної спеціальності: скульптура, моделювання, реконструкція.

Види пластичної хірургії

В цілому, пластичну хірургію розділяють на дві великі категорії в залежності від переслідуваної мети:

  • естетична хірургія
  • реконструктивна хірургія

Естетична хірургія — це розділ пластичної хірургії, спрямований на поліпшення естетичного вигляду людського тіла і включає в себе виправлення вроджених або придбаних дефектів, а також корекцію ознак старіння. Естетичні втручання вимагають від хірурга не тільки медичних знань, а й особливого розуміння особистості пацієнта, тому що за цим проханням сидить настільки довільний термін «краса». Він повинен розуміти, що пацієнт шукає, і знати, що він може запропонувати, і в той же час навчити пацієнта дивитися на себе іншими очима, цінувати свої природні дані і, особливо, не підпорядковувати свої погляди виключно фізичного аспекту. Спілкування і діалог зближують пластичного хірурга з пацієнтом, як з медичної, так і з людської точки зору.

Реконструктивна хірургія — особливий і складний напрямок в пластичній хірургії, оскільки воно намагається максимально відновити пошкоджену (в результаті різних травм) або відсутню частину тіла або його функцію. Реконструктивна хірургія виконується як в медичних, так і в естетичних цілях, так як відновлений орган повинен виглядати якомога природніше.

Пластична хірургія в Університетській клініці

Прагнення поліпшити обличчя, тіло і молодий вид — ось цілі, які зробили пластичну хірургію однією з найбільш затребуваних областей медицини.
Пацієнт повинен розуміти, що результат будь-якої операції безпосередньо пов’язаний з показанням до операції, з використовуваною технікою і матеріалами, а також в тій мірі, в якій пацієнт дотримується до і післяопераційним показанням. Остаточний успіх багато в чому залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Всі переваги і недоліки використання тієї чи іншої методики будуть обговорюватися з пластичним хірургом на передопераційних консультаціях. Пластичні хірурги Університетської клініки підтримують тісні зв’язки з провідними фахівцями в усьому світі, постійно удосконалюються, вивчаючи останні досягнення світової пластичної хірургії.

Лікарі нашої клініки

Пластичний хірург

Альошина Інна Григорівна

Вартість прийомувід 300 грн

Дербак Сергей Иванович

Пластичний реконструктивний хірург

Дербак Сергій Іванович

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.