Консультація лікарів

Педіатр

Педіатр — один з найбільш затребуваних лікарів у дитячій медицині. Він займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, від народження дитини до її повноліття. Також педіатр зобов’язаний направляти і навчати батьків, щоб разом з ними правильно закласти основу здорового і гармонійно розвиненої організму.

Чим займається педіатр

Педіатр – один з найбільш затребуваних лікарів у дитячій медицині. Він займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, від народження дитини до її повноліття.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує, щоб діти перебували під наглядом і керівництвом педіатра з метою:

  • рутинних оглядів, щоб контролювати нормальний розумовий і фізичний розвиток дітей;
  • організації та проведенні імунопрофілактики (відповідно до графіка щеплень);
  • раннього виявлення захворювань;
  • правильної діагностики та лікування гострих захворювань, травм та інших проблем зі здоров’ям;
  • інформування батьків про правильне харчування, необхідні заходи безпеки для дітей молодшого віку і рекомендації фізичної активності відповідно до особливостей і потреб дитини;
  • правильного психоневрологічного розвитку на психічному, емоційному і соціальному рівні;
  • напрямок батьків до інших фахівців в разі дітей з особливими потребами;
  • надання відповідей батькам на будь-які питання про зростання і розвитку малюка.

Як часто відвідувати педіатра в клініці

У свій перший рік життя малюк перебувати під пильним наглядом педіатра. Лікар регулярно його оглядає, вимірює зріст і вагу, стежить за його розвитком, проводить вакцинацію, а також, якщо необхідно, проводить діагностику і лікування захворювань.

Після виписки з пологового будинку, лікар-педіатр оглядає дитину на 5-7 день після народження, наступний огляд буде на 10-14 день, можна самим поїхати на прийом або ж викликати фахівця додому. Далі прийоми повинні відбутися один раз на місяць до того, як малюку виповнитися рік, і після цього кожні 3 місяці – до 3 років, якщо не виявляються захворювання.

Після виконання 3 років педіатра дозволяється відвідувати рідше, це буде потрібно при вступі до дитячого садка, школи, планових щеплень, оформленні довідки або ж коли дитина нездужає. Для профілактики і повному впевненості в здоров’я вашого сина чи доньки, консультацію педіатра в приватній клініці можна отримати коли завгодно.

Як проходить консультація у педіатра і її вартість

Діти повинні довіряти лікарю, тільки тоді їх вдасться добре оглянути. Наш педіатр знає всі тонкощі поводження навіть з самими маленькими, він зробить все, щоб ті розслабилися і не боялися.

Педіатр вимірює зріст, окружність голови і грудей у ​​немовлят, зважує їх, веде огляд різних органів і систем організму, слухає дихання і серцебиття і т. д. Вся інформація записується в медичній картці. При кожному наступному візиті ця картка буде доповнюватися записами про стан пацієнта, діагностичних дослідженнях, відомостях про проведення лікування і його результати.

Після консультації, якщо буде потрібно, педіатр може відправити вас і вашу дитини до інших лікарів-спеціалістів для перевірки.

Консультація педіатра в Університетській клініці проводиться на вищому рівні, ціна вказана нижче.

Лікарі нашої клініки

Дитячий кардіоревматолог

Гіносян Гаяне Овсепівна

Вартість прийомувід 450 грн

Лікар-педіатр

Литвинюк Алла Георгіївна

Вартість прийомувід 450 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

Вартість послуг

Код

Назва роботи

Ціна

Первинна консультація лікаря-педіатра 450
Повторна консультація лікаря-педіатра (протягом 10 діб після первинної консультації) 400
Виклик лікаря-педіатра додому 900
Патронаж новонародженого на дому (визначення маси тіла, зросту, вимірювання параметрів фізичного розвитку) 1100
Пакет послуг з 0 до 12 міс. життя  ("Економ") з урахуванням знижки 15% 7450
Пакет послуг з 0 до 12 міс. життя  ("Розширений") з урахуванням знижки 15% 11300
Пакет послуг "Активний малюк" з 12 міс.  до 24 міс. життя  ("Економ") з урахуванням знижки 15% 7950
Пакет послуг "Активний малюк" з 12 міс до 24 міс. життя  ("Розширений") з урахуванням знижки 15% 10550
Консультація педіатра з видачею довідки (в дитячий садок, школу, басейн, секцію тощо) 500

Відгуки



Olga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.