Передова методика лікування хропіння

Операція, яка дозволяє людині позбутися перебоїв із диханням під час сну, називається палатинопластикою. Її проводять різними способами, проте найсучаснішим і безпечним методом вважається лазерне лікування хропіння, вартість якого цілком доступна кожному пацієнту.

Людина починає хропіти з кількох причин. Найчастіше неприємний симптом пов’язаний із деформацією або захворюваннями органів дихання, серед яких можна виділити:

  • викривлення носової перегородки;
  • вроджена вузькість верхніх дихальних шляхів;
  • аденоїди та поліпи в носі;
  • знижений тонус м’язів глотки;
  • усунення нижньої щелепи.

Іноді хропіння з’являється і з інших причин. Наприклад, у деяких людей він виникає через надмірну втому або зловживання алкоголем. Тому перед операцією обов’язково проводиться огляд ЛОР-лікаря, який встановить причини хропіння і призначить його лікування відповідним способом.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image.png

Палатинопластика в Університетській клініці

Лікування хропіння лазером у Києві складається з декількох етапів. Першим стає відвідування профільного фахівця (у разі — отоларинголога). Якщо у пацієнта відсутні протипоказання, йому призначають передопераційне обстеження та виписують направлення на аналізи. Наступним етапом стає безпосередньо хірургічне лікування хропіння.

Палатинопластика відноситься до неінвазивних операцій та завдає пацієнту мінімум дискомфорту. Зазвичай процедуру виконують без анестезії, проте за бажанням клієнта фахівці Університетської клініки проводять лікування від хропіння, відгуки про яке залишають лише позитивні, під місцевим наркозом.

Після палатинопластики пацієнту не доведеться довго відновлюватись. Тому таке лікування хропіння в Києві, ціна на яке досить демократична, підійде всім категоріям пацієнтів (у тому числі і дітям).

Чому саме Університетська клініка

Від інших медичних центрів Києва цей вирізняє сучасне технічне оснащення та високопрофесійні лікарі-отоларингологи, які займаються лікуванням хропіння в Україні вже багато років. Пацієнти, які пройшли операцію в Університетській клініці, говорять також про такі переваги компанії:

  1. Комплексний підхід. Прямо в клініці ви зможете проконсультуватися у необхідних фахівців, здати аналізи та виконати діагностичні процедури, щоб пройти ефективне лікування хропіння.
  2. Розумна вартість послуг. Клініка намагається зробити діагностику та лікування хропіння доступними для всіх категорій населення.
  3. Гарантія безпеки. Лікарі уважно спостерігають за станом пацієнта під час та післяоперації з лікування хропіння. Тому виникнення ускладнень через палатинопластику виключено.
    Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image-1.png

Якщо вам необхідно лазерне лікування хропіння, зв’яжіться з представниками Університетської клініки по телефону або через вікно швидкого чату на офіційному сайті. Після попередньої консультації отоларинголога, ви зможете записатися на операцію, яка пройде швидко та якісно.

Автор статті
Кузик Ірина Віталіївна

Отоларинголог, отоларинголог-хірург

Детальніше