Чим займаються лікарі офтальмологи в Університетській клініці в Києві

Офтальмологи несуть відповідальність за діагностику, профілактику і лікування практично всіх захворювань очей і проблем із зором. В основному вони:

Офтальмологи в Університетській клініці в Києві також проводять такі процедури, як:

Коли йти до офтальмолога

Більшість людей звертаються до нас в Києві до офтальмолога, коли стикаються з такими симптомами:

Людині може знадобитися невідкладна допомога офтальмолога, якщо вона відчуває:

Фактично, будь-яка людина має проконсультуватися з офтальмологом, якщо у неї є фактори або хвороби, які можуть збільшити ризик очних захворювань, наприклад:

Важливо! Фахівці рекомендують всім людям щорічно проходити повне обстеження очей, щоб заздалегідь виявити певні безсимптомні патології.

Дитячий офтальмолог в Києві

Як правило, будь-яка дитина має бути оглянута офтальмологом:

Найбільш поширені симптоми і ознаки у дітей, з якими варто звернутися до офтальмолога

Також є дуже рідкісні очні ознаки, що вимагають якомога швидше звернутися до лікаря:

Підготовка дітей до відвідування офтальмолога

Похід до офтальмолога, а саме дитячого, в клініці Києва, не вимагає спеціальної підготовки. Але, щоб забезпечити комфорт і хорошу взаємодію під час обстеження, ми рекомендуємо батькам психологічну підготовку дитини перед візитом до лікаря. Дітям слід дати відповідні віком пояснення, що візит до офтальмолога важливий для здоров’я очей, не завдає болю і не викликає неприємних відчуттів.

Консультація дитячого офтальмолога у нас в Києві проводиться за допомогою діагностичних приладів і пристосувань, спеціально адаптованих для дітей. Офтальмолог огляне дитину так, щоб та ні в якому випадку не відчувала страху. Огляд проходить в кабінеті з іграшками і гарними малюнками для найменших.

Якщо хочете упевнитися в професійності наших офтальмологів в Києві, можете почитати відгуки.

Як проводиться офтальмологічне обстеження у дорослих

Контроль триває не більше 30-45 хвилин, він приємний і безболісний.

Після обстеження лікар встановлює діагноз і призначає необхідний курс лікування. Після закінчення терапії пацієнту необхідно повторно відвідати лікаря-офтальмолога для контролю результатів.

Шукаєте хорошого офтальмолога в Києві? Зверніться в Університетську клініку! За консультацією телефонуйте за вказаним в контактних даних номером телефону або заповніть форму на сайті.