Незнімні зубні протези – це найбільш зручний і простий спосіб зберегти функціональність зубів і їх красу, що дозволяє зробити Вашу посмішку незабутньою.

Причиною втрати зубів є руйнування зсередини або ззовні в результаті карієсу або захворювання ясен – пародонтиту або пародонтозу. Лікар-ортопед підбере для Вас – знімну фабо незнімну конструкцію.

Результат незнімного протезування

  1. Відновлення зубних рядів;
  2. Відновлення естетичності і функціональності зубів;
  3. Допомога в збереженні зубів, оскільки протез бере на себе основне навантаження.

Незнімні зубні протези: види

Коронки встановлюються при великих дефектів зубів. Зуб в основному обточуют, якщо він тотально зруйнований, то спершу встановлюють вкладку на яку потім одягають коронку. Установка проводиться за 3-4 прийоми пацієнта.

Тонкі пластинки з кераміки. Кріпляться до зовнішньої сторони зубів. Основний плюс вінірів – це те, що потрібно мінімальна обробка зубної емалі. Вони дозволяють зберегти естетичність зуба на максимальному рівні, захищаючи від зовнішніх факторів.

Представляють різновидність пломб та реставрації зуба. Їх використовують, якщо зуб був зруйнований в результаті хвороби. Склад вкладки – кераміка і фотополімери. Коригує прикус і прилягання до інших зубів.

Протез, який ставиться замість відсутніх зубів. Чіпляється на здорові зуби, при цьому на сусідні зуби ставлять коронки для зручності та міцного кріплення моста.

Найефективніший на даний момент метод, оскільки повністю дозволяє поставити нові зуби з урахуванням всіх анатомічних нюансів.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.