Металокерамічна коронка є металевим протезом, наприклад — паладій, титан, хром, платина, золото, їх сплави і діоксид цирконію. Діоксид цирконію на даний момент є найновішим, дешевше біосплавів (з благородних металів) і в той же момент досить міцний. Для облицювання коронки використовують кераміку.

На першому прийомі у лікаря-стоматолога пошкоджені зуби будуть проходити обробку для установки металокераміки. Багато людей переживають, що повністю втратять зуб, але стоматологи в нашій клініці бездоганно зберігають тканини зубів. Також робота над зубом під металокераміку вдає із себе створення піддесневого уступу. Це реалізується з метою, щоб коронка зуба заходила під ясна і візуалізувалася як природний зуб. Облицювання зуба не змусить вас відчувати біль, якщо вони вже депульповані. Якщо депульпації не зробили, то наші фахівці в обов’язковому порядку використовують анастезію для максимальної комфортності пацієнта.

При виготовленні коронки зуба з металокераміки у вас знімуть відбитки зуба і відправлять їх техніку, який зробить металевий каркас в точності, дотримуючись форму ваших зубів. Далі ми наносимо шар за шаром керамічного облицювання, при цьому колір підбирається максимально точно до природного кольору зубів. Це вважається ювелірною роботою – коронки вийдуть ідеально схожими по колірному відтінку ваших зубів. В кінцевому підсумку готовий виріб обпалюють при температурі 950 градусів для міцного з’єднання двох частин – металу і кераміки.

На сьогоднішній день металокерамічні протези займають найпопулярнішу позицію.

Переваги коронки з металокераіки:

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.