Коли звернутися до мамолога

Необхідно відвідати мамолога, якщо виникли один або декілька з наступних симптомів:

Що лікують маммологи

В Університетській клініці можна пройти діагностику, з’ясувати причини болісних відчуттів і отримати комплексне лікування. В основному тут вам допоможуть вилікувати:

Консультація у мамолога в Університетській клініці в Києві

Консультація починається зі скарг пацієнта і обстеження грудей методом пальпації. У разі необхідності додатково проводиться:

Після проведення всіх досліджень, лікар поставить точний діагноз і призначить потрібне лікування.

Коли варто звернутися до мамолога

Візит до мамолога для профілактики потрібно проводити два рази на рік, на 5-12 день менструального циклу (початком циклу вважається 1-ий день місячних). Першу консультацію краще робити в молодому віці, оскільки своєчасна діагностика дозволить лікарю призначити необхідне лікування.

Якщо виникли неприємні симптоми, ми рекомендуємо звернутися до мамолога незалежно від дня вашого циклу, чим раніше, тим краще.

Чому варто вибрати Університетську клініку

Важливо!

Початкова форма раку молочної залози проходить без хворобливих і помітних ознак. Рак на ранній стадії не може бути виявлений, коли він пальпується руками. Тільки мамолог може поставити точний діагноз.

Чим раніше буде виявлено хворобу, тим вище шанси на її лікування. Якщо виявити рак молочної залози на 1-ій стадії, то його цілком благополучно можливо вилікувати, це трапляється в практично 95% випадків. Життя і самопочуття жінки залежать від своєчасного і високоякісного обстеження.

Не відкладайте прийом у мамолога, зверніться в Університетську клініку і отримаєте швидку і професійну консультацію, а якщо буде потрібно — і лікування. Записатися на прийом до мамолога можна через форму на сайті або, зателефонувавши за вказаним в контактах номером телефону.