Результати інтимної пластики статевих губ

Інтимна пластична хірургія це відносно новий напрямок естетичної пластичної хірургії, яка спрямована на корекцію і поліпшення естетичного вигляду статевих органів, а також на видалення фізичних дефектів або відновлення деяких функцій статевих органів. У більшості випадків інтимна пластика дозволяє жінкам поліпшити вигляд і функціональність малих і великих статевих губ, відновити пружність піхви і поліпшити його тонус.

Що таке лабіопластика?

Лабіопластика це естетична хірургічна операція, яка включає в себе зменшення розмірів або зміна виду статевих губ. Переважна більшість жінок звертаються до цього виду операцій з метою зменшити і зробити більш привабливими саме малі статеві губи. Часто причиною звернення є не тільки естетична сторона питання, а й відчуття фізичного дискомфорту через збільшення або подовження малих статевих губ. Статеві губи оточують і прикривають отвір вагіни, і їх розмір і форма буває сильно відрізняються у жінок. Рішення зробити корекцію форми або зменшення малих статевих губ дуже особисте і часто приймається для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони, поліпшити відчуття під час сексу, прибрати дискомфорт при фізичних вправах, а також підвищити впевненість в собі, особливо в сексуальному плані.

Види інтимної пластики

Корекція інтимних органів проводиться за допомогою новітніх методик, таких як: лабіопластика (пластика статевих губ), вагінопластіка (пластика піхви), медична дефлорація (усунення дівочої пліви) і т. д. Всі операції по інтимної пластиці можна умовно розділити на наступні групи: