Діагностика

Колоноскопія

Колоноскопія — процедура, яка використовується для діагностики патологій товстої кишки, а також для вивчення колоректального раку і колоректальних поліпів. Це дуже детальне дослідження товстої кишки від рівня прямої кишки до тонкої кишки, за допомогою пристрою з гнучкою і тонкою трубкою (близько 10 мм), званого ендоскопом (колоноскопом). Ендоскоп оснащений крихітною камерою для перегляду і з джерелом світла, що передає зображення з кишечника на монітор , на якому вони можуть бути переглянуті і записані на DVD.

Типи колоноскопії

Існує декілька видів колоноскопії, але лікар порекомендує найбільш доречний для кожного пацієнта:

  • Часткова колоноскопія, також відома як сигмоїдоскопія, досліджує тільки нижню частину товстої кишки, тобто пряму кишку і сигмоподібну кишку. Вона зазвичай проводиться без седації.
  • Тотальна колоноскопія передбачає дослідження всієї товстої кишки і вимагає седації пацієнта (медикаментозний сон).
  • Віртуальна колоноскопія також носить назву комп’ютерної томографії та дозволяє лікарю бачити зображення зсередини товстої кишки, не вводячи колоноскоп в товсту кишку.

Коли необхідна колоноскопія

У Києві в Університетській клініці лікарі направляють на колоноскопію в наступних випадках:

  • при сімейному анамнезі, спадкові захворювання (наявність у родичів сімейного поліпозу товстої кишки, раку товстої кишки, інших онкологічних захворювань);
  • наявність крові в фекаліях (гематохезіс);
  • постійні кишкові порушення транзиту (запор, діарея і особливо чергування запору і діареї);
  • біль в животі з незрозумілої причини, особливо у осіб старше 45 років;
  • деякі модифіковані лабораторні аналізи по невизначеній причини;
  • пухлинні маркери із значенням вище норми (СЕА, СА 19-9);
  • скринінг (у пацієнтів без симптомів, для запобігання або раннього виявлення можливого раку товстої кишки, відповідно поліпів товстої кишки).

Підготовка до процедури

Колоноскопія в Києві проводиться швидко і якісно досвідченими фахівцями, ​​можете в цьому переконатися, подивившись відгуки.

Перед процедурою лікар проконсультує вас і надасть необхідну інформацію про те, як ви повинні підготуватися. Для того, щоб результати аналізів були максимально точними, перед цією процедурою необхідно очистити товсту кишку.

Для очищення товстої кишки лікар порекомендує дієту і спосіб підготовки.

Також, повинна бути скоригована щоденна лікарська терапія. Поговоріть з лікарем, особливо якщо ви страждаєте діабетом, гіпертонією або іншими серцевими захворюваннями, або приймаєте добавки заліза. Може виникнути необхідність тимчасово припинити лікування аспірином, антикоагулянтами, залізом і багатьом іншим. Слідкуйте за вказівками лікаря, щоб не піддавати себе ніякому ризику.

Як проходить колоноскопія і які на неї ціни в Києві

Колоноскопія в Університетській клініці Києва проводиться за доступною ціною, для більшої інформації перейдіть в розділ «Ціни на послуги».

Колоноскопія проводиться шляхом введення через пряму кишку колоноскопа, який потім просувається уздовж товстої кишки. Колоноскоп, оснащений джерелом світла, а також відеокамерою. Таким чином, лікар зможе бачити зображення в реальному часі зсередини товстої кишки.

Після колоноскопії пройде не менше години, поки седативний ефект не зникне. Проте, лікарі рекомендують уникати таких дій, як водіння автомобіля – 24 години.

Після процедури пацієнту будуть повідомлені результати. Якщо лікар робить і біопсію під час колоноскопії, то отримати результати можна через кілька днів.

Якщо хочете пройти якісну колоноскопію у нас в Києві за доступною вартістю, то можете зв’язатися за вказаним в контактних даних телефоном або заповніть форму на сайті.

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук

Скворцов Костянтин Костянтинович

Вартість прийомувід 680 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.