Типи колоноскопії

Існує декілька видів колоноскопії, але лікар порекомендує найбільш доречний для кожного пацієнта:

Коли необхідна колоноскопія

У Києві в Університетській клініці лікарі направляють на колоноскопію в наступних випадках:

Підготовка до процедури

Колоноскопія в Києві проводиться швидко і якісно досвідченими фахівцями, ​​можете в цьому переконатися, подивившись відгуки.

Перед процедурою лікар проконсультує вас і надасть необхідну інформацію про те, як ви повинні підготуватися. Для того, щоб результати аналізів були максимально точними, перед цією процедурою необхідно очистити товсту кишку.

Для очищення товстої кишки лікар порекомендує дієту і спосіб підготовки.

Також, повинна бути скоригована щоденна лікарська терапія. Поговоріть з лікарем, особливо якщо ви страждаєте діабетом, гіпертонією або іншими серцевими захворюваннями, або приймаєте добавки заліза. Може виникнути необхідність тимчасово припинити лікування аспірином, антикоагулянтами, залізом і багатьом іншим. Слідкуйте за вказівками лікаря, щоб не піддавати себе ніякому ризику.

Як проходить колоноскопія і які на неї ціни в Києві

Колоноскопія в Університетській клініці Києва проводиться за доступною ціною, для більшої інформації перейдіть в розділ «Ціни на послуги».

Колоноскопія проводиться шляхом введення через пряму кишку колоноскопа, який потім просувається уздовж товстої кишки. Колоноскоп, оснащений джерелом світла, а також відеокамерою. Таким чином, лікар зможе бачити зображення в реальному часі зсередини товстої кишки.

Після колоноскопії пройде не менше години, поки седативний ефект не зникне. Проте, лікарі рекомендують уникати таких дій, як водіння автомобіля – 24 години.

Після процедури пацієнту будуть повідомлені результати. Якщо лікар робить і біопсію під час колоноскопії, то отримати результати можна через кілька днів.

Якщо хочете пройти якісну колоноскопію у нас в Києві за доступною вартістю, то можете зв’язатися за вказаним в контактних даних телефоном або заповніть форму на сайті.