Діагностика

Колоноскопія під наркозом (сон)

Колоноскопія — це якісне дослідження, яке включає введення колоноскопа (гнучка трубка діаметром менше ніж людський палець, оснащена міні камерою) через пряму кишку для дослідження товстого кишечника. Відеокамера, прикріплена до колоноскопа, дозволяє лікарю спостерігати за внутрішньою частиною товстої кишки. Крім того, колоноскопія дає лікареві можливість збирати тканини (без біопсії) і робити видалення, якщо він вважає це за необхідне.

Колоноскопія під наркозом у Києві

Процедура, незважаючи на тонкі зонди і мініатюрні відеокамери, неприємна. Щоб усунути дискомфорт, біль, і заспокоїти пацієнта, колоноскопія може проводитися під наркозом.

Прямі показання до колоноскопії під наркозом:

  • діти у віці до 12 років — навіть найменша біль і страх можуть вразити дитячу психіку і створити неправильне враження про лікарів;
  • низький больовий поріг — незначний біль може викликати втрату свідомості;
  • люди з деструктивним процесом в кишечнику;
  • хвороба Крона — це хронічне запальне захворювання, яке вражає весь шлунково-кишковий тракт (від рота до заднього проходу).

Основні методи, використовувані в анестезії, включають:

  • місцеву анестезію
  • седацію (медикаментозний сон)
  • загальну анестезію

Всі три види знижують чутливість до того, що відбувається, і роблять процедуру здійсненною без будь-яких перешкод і болю. При анестезії стінки кишечника повністю розслаблені, що значно знижує ризик будь-яких ускладнень.

В Університетській клініці фахівець вибирає самостійно для кожного пацієнта, яка анестезія йому підходить, грунтуючись на його історії і стан здоров’я.

Місцева анестезія

Колоноскопія під місцевою анестезією включає в себе застосування анестетика на анальний отвір, що знизить чутливість нервових закінчень слизової оболонки при проходженні трубки. Для цього застосовують анестетики на основі лідокаїну і новокаїну.

Але цей тип анестезії не може повністю зупинити біль, так як основна біль виникає від впливу повітря в кишечнику, а не від руху ендоскопа. Повітря в цьому випадку застосовується для згладжування стінок товстої кишки, що дає детально вивчити її поверхню.

Седація

Цей вид знеболювання передбачає занурення пацієнта в сон з використанням заспокійливих засобів. Цей сон поверхневий, людина нічого не відчуває, але все чує і може реагувати (наприклад, змінити положення). При седації людина дихає самостійно. Після пробудження у нього можуть залишитися спогади, але це не надає негативного забарвлення процедурі.

Загальна анестезія

Колоноскопія за допомогою загальної анестезії передбачає використання наркозу. По скільки наркоз має свої ризики і вимагає наявності спеціальної апаратури, він проводиться з усім необхідним обладнанням для усунення можливих ускладнень: пристроями для штучної вентиляції легенів, стимуляції серцевої діяльності та іншими пристроями, необхідними для надання першої допомоги.

Хворому вводять внутрішньовенно препарат, занурюючи його в глибокий сон і досліджують кишечник під постійним наглядом анестезіолога. Пацієнт засинає, всі м’язи повністю розслабляються, після пробудження через 15-45 хвилин його стан знаходиться повністю під контролем лікарів.

Пацієнт нічого не відчуває під час огляду і не залишаються ніякі спогади про процедуру, що значно зменшує небажання перевіритися в наступний раз.

Колоноскопія під наркозом в Києві проводиться за помірною ціною, вартість можете дізнатися в розділі “Ціни на послуги” або, зателефонувавши нам, номер вказаний в контактних даних.

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук

Скворцов Костянтин Костянтинович

Вартість прийомувід 680 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.