Як працюють капи для вирівнювання зубів

Капи для вирівнювання зубів використовуються в якості альтернативи традиційним брекетам і призначені для правильного розташування зубів. Як і дужки, капи використовують поступове зусилля для управління рухом зубів, але без металевих дротів або дужок. Капи виготовлені з міцного пластику, який був виготовлений у відповідності з вашим ротом. Кожен вирівнювач трохи відрізняється, тому ваші зуби рухаються більше з кожною зміною.

Капи для вирівнювання зубів носять не менше 20 годин кожен день, а так само капа змінюється кожні два тижні. Тривалість лікування залежить від тяжкості вашого випадку, і лікування може зайняти від шести місяців до двох років.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію з вирівнювання зубів!

Переваги кап для вирівнювання зубів

Капи для вирівнювання зубів — відмінна альтернатива для пацієнтів, які хочуть отримати більш пряму посмішку, але не хочуть носити металеві фігурні дужки, або для пацієнтів, у яких було лікування в минулому, і хочуть внести лише невеликі коректування в їх посмішку. Існує кілька переваг ортодонтичного лікування з капами.

Якщо вас цікавлять капи для вирівнювання зубів, запишіться на консультацію і поговоріть зі стоматологом нашої клініки, чи є це відповідним варіантом лікування саме для вас. Планування консультації — це ваш перший крок до досягнення красивої посмішки, яку ви завжди хотіли.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.