У кожної людини своє розташування зубів, а у кого-то є порушення прикусу. Звичайно, можна скористатися професійним відбілюванням в кабінеті стоматолога, але на цього буде потрібно чимало часу і коштів. В цьому випадку краще використовувати індивідуальні капи. За допомогою них ви зможете освітлити емаль, не жертвуючи своїм часом.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

Де беруть капи для відбілювання зубів

Для відбілювання зубів необхідні капи і гель. Звичайно, можна купити готові капи, але краще замовити індивідуальні. Для цього достатньо звернутися в кабінет стоматолога. При першому відвідуванні лікар зніме зліпок з зубів і відправить його в майстерню для виготовлення капи, призначеної спеціально для вас.

Під час наступних відвідин ви зможете приміряти капу. У разі дискомфорту лікар відразу зможе виправити дефекти. Крім цього, в кабінеті вам пояснять, як правильно користуватися відбілюючим гелем.

Методи відбілювання з використанням кап

Відбілювання зубів за допомогою кап може бути як кабінетним, так і домашнім.

Основною відмінністю кабінетного і домашнього відбілювання є кількість часу, витраченого на досягнення результату. При відбілюванні в стоматологічній клініці досить одного відвідування, але в той же час при домашньому відбілюванні ви самі регулюєте ступінь освітлення. Тим самим ви застраховані від ефекту надмірного відбілювання.

Ефект від відбілювання з використанням кап зберігається протягом 2-3 років.

Рекомендації по відбілюванню зубів

Після відбілювання може збільшитися чутливість зубів і ясен. Тому після процедури рекомендується користуватися щадними зубними пастами. Також відбілювання краще проводити до лікування зубів або їх протезування, так як гелі не змінюють відтінок пломб і коронок.

Після відбілювання не рекомендується вживати в їжу продукти, що містять барвники. Для збереження ефекту необхідно регулярно чистити зуби і відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.