Консультація лікарів

Гінеколог

Гінекологія — це розділ медицини, який займається фізіологією і лікуванням захворювань жіночої сечостатевої та репродуктивної систем. Своєчасна консультація та виявлення таких патологій на ранніх стадіях дозволяє вилікувати більшість патологій без великих втручань.

Чому важливо проходити гінекологічні дослідження

Деякі доброякісні гінекологічні порушення (міома матки, ендометріоз, кісти яєчника або синдром полікістозних яєчників) виявлені пізно і не вилікувані вчасно, можуть вплинути на репродуктивну систему і привести до незворотних наслідків для гінекологічного здоров’я. Деякі захворювання жіночої сечостатевої системи мають мізерну, змащену симптоматику. Наприклад, раннє виявлення раку ендометрія матки (стадія I) забезпечує більше 90% шансів на одужання. Тому періодичне відвідування гінеколога (не рідше ніж 2 рази на рік), дозволяє уникнути тяжких втручань.

Гінеколог так само лікує розлади менструального циклу, порушеннями ендокринної системи, в тому числі і статевих гормонів у жінок, що може відображатися на якості статевого акту.

Огляд у гінеколога в Києві

Особливої підготовки перед відвідуванням лікаря-гінеколога не потрібно. Однак необхідно відзначити, що деякі гінекологічні захворювання можуть проявлятися різними виділеннями, тип і зовнішній вигляд виділень можуть дати багато інформації про стан здоров’я вагінального простору. Ось чому дуже важливо, щоб за 24 години до відвідування лікаря-гінеколога не робити ніякого вагінального промивання і нічого не вводити в піхву (яйцеклітини, спеціальні креми, вагінальні мазки і т. д.). У зворотному випадку результати можуть бути неточними і буде поставлений помилковий діагноз.

Коли необхідно піти до гінеколога

Кожна жінка повинна знати, що нормальні виділення з піхви не мають неприємного запаху, мають білий або мутний колір і можуть мати жовтуватий відтінок на нижній білизні. Потік секреції залежить від періоду менструального циклу і є більш рясним в період до менструації. Причини з якими варто звернутися до гінеколога:

  • рясні виділення з піхви;
  • виділення з неприємним запахом;
  • консистенція виділень: груба, сирна або водна;
  • виділення більше не прозорі, а сіро-білуваті або біло-зеленуваті;
  • свербіж, біль після сечовипускання;
  • наявність крові у виділеннях (поза періодом менструації);
  • біль при статевому акті;
  • підготовка подружньої пари до вагітності;
  • розлади менструального никла.

Все це може вказувати на наявність інфекції, венеричного захворювання і т. д. Тому, щоб життя було красиве і здорове важливо своєчасно відвідати гінеколога. Не відкладайте прийом, зв’яжіться з нами по зазначеними контактними даними або заповніть форму.

Лікарі нашої клініки

Лікар акушер-гінеколог

Малиновська Неля Валеріївна

Вартість прийомувід 350 грн

Лікар акушер-гінеколог, доктор медичних наук

Семенюк Людмила Миколаївна

Вартість прийомувід 1000 грн

Врач гинеколог-эндокринолог Лазаревич Алла Эдуардовна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог - ендокринолог, фахівець з УЗД в пренатальної діагностики та гінекології, аудит FMF (UK, London)

Лазаревич Алла Едуардівна

Вартість прийомувід 550 грн

Лікар гінеколог

Гринда Ігор Євгенович

Вартість прийомувід 300 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

Вартість послуг

Код

Назва роботи

Ціна

Консультація провідного спеціаліста, лікаря гінеколога-ендокринолога 1000
Повторна консультація провідного спеціаліста, лікаря гінеколога-ендокринолога 900
Абдомінальне УЗД органів малого тазу жінки (матка,придатки,яєчники) 400
Трансвагінальне УЗД органів малого тазу жінки 500
Аспірат- біопсія ендометрію порожнини матки “Пайпель “ 1600
Кольпоскопія 500
Вульвоскопія 500
Цитологічне дослідження 300
Вагінальні тампони/ванночки 300
Введення розчинів інтрацервікально/інтрауретально 350
Лікування неспецифічних запальних захворювань 700
Лікування дисбіозу піхви 1000
Лікування інфекцій ,що передаються статевим шляхом 1000
Первинна консультація лікаря акушера - ендокринолога 550
Повторна консультація лікаря акушера-ендокринолога 450
Трансвагінальне УЗД органів малого тазу жінки 400
Відеокальпоскопія 300
Огляд лікаря гінеколога на гінекологічному кріслі 300
Цитологічне дослідження 300
Мікроскопія урогенітального мазка 150
Фоллікулометрія (1 візит) 250
Консультація лікаря гінеколога 350
Повторна консультація лікаря гінеколога 300
Абдомінальне УЗД органів малого тазу жінки (матка,придатки,яєчники) 300
Трансвагінальне УЗД органів малого тазу жінки 400
Кольпоскопія 350
Цитологічне дослідження 300
Мікроскопія урогенітального мазка 150

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.