Діагностика

Гастроскопія

Гастроскопія в Києві — це огляд верхніх відділів шлунково-кишкового тракту за допомогою спеціального пристрою — гастроскопа. Гастроскоп, оснащений відеокамерою, яка передає зображення на монітор. Багато пацієнтів негативно ставляться, коли лікарі призначають цю процедуру, це нормальна реакція, так як гастроскопія може бути дуже неприємною. Однак, вам слід пам’ятати, що тільки це дослідження може дати відповіді на питання про можливі причини захворювання, а на підставі його результатів, лікар може призначити правильне лікування. Для усунення дискомфорту, болю і тривоги при гастроскопії, в Університетській клініці цю процедуру можна проводити під наркозом (медикаментозним сном).

Коли необхідна гастроскопія

Це обстеження рекомендується пацієнтам, у яких виявлені один або декілька з нижче перерахованих симптомів:

 • біль у верхній частині живота;
 • нудота і блювання;
 • печія;
 • швидке безпричинне зниження ваги;
 • відсутність апетиту;
 • рясна відрижка;
 • почуття переповнення в шлунку при прийнятті звичайної кількості їжі.

Якщо ви виявили у себе такі симптоми, то вам терміново необхідно пройти гастроскопію, пропонуємо зробити це в нашій Університетській клініці в Києві, можете подивитися відгуки, у нас працюють тільки досвідчені та висококваліфіковані лікарі, які володіють найсучаснішими ендоскопічними методами.

Також відстежити верхні відділи шлунково-кишкового тракту потрібно при:

 • гастриті;
 • езофагіті;
 • дуоденіт;
 • підозрі на пухлини;
 • виразці шлунка.

Підготовка до гастроскопії в Києві на Святошино

Для отримання точних результатів, перед гастроскопією слід пройти спеціальну підготовку:

 • останній прийом їжі повинен бути за 8 годин до процедури, щоб під час огляду шлунок не містив залишків їжі, що знижує якість дослідження;
 • якщо дослідження проводиться після 14:00, пацієнт може з’їсти до 7:30 сніданок з невеликим об’ємом, без жиру і м’яса (хліб, молоко, сир, випічка, яйця);
 • не вживати жувальну гумку і уникати паління в день обстеження;
 • в день обстеження не можна приймати антацидні або цитопротективні (сукральфат) ліки. Ці препарати можуть викликати труднощі у лікаря при візуалізації верхніх відділів травного тракту.

Протипоказання

Гастроскопия в Києві має прийнятну ціну і підходить майже всім пацієнтам. Однак це інвазивна процедура, і в зв’язку з цим має протипоказання при деяких захворюваннях.

Ми рекомендуємо пройти перед дослідженням консультацію у наших фахівців, які визначать показання або протипоказання до дослідження і підкажуть подальші кроки в обстеженні і лікуванні.

У нашій клініці ми рекомендуємо проводити гастроскопію в медикаментозному сні , це полегшить процедуру для пацієнта і лікаря, дозволить більш детально і якісно вивчити виявлену патологію.

Як проходить обстеження

Багато людей негативно ставляться до гастроскопії, і їм стає погано, коли лікарі призначають цей тест. Така реакція з їхнього боку нормальна, тому що гастроскопія може бути дуже неприємною. Однак, якщо ви збираєтеся вирішити, приймати ендоскопію чи ні, вам слід пам’ятати, що тільки це дослідження може дати відповіді на питання про можливі причини захворювання і тільки на підставі результатів цього тесту лікар зможе призначити правильне лікування.

Гастроскопія проводиться тільки в спеціальних кабінетах, оснащених необхідним обладнанням (фіброскоп + монітор).

Процедура дослідження починається з розміщення пацієнта на кушетці, в положенні лежачи на лівому боці. Далі лікар вставляє в ніс або рот пацієнта трубку, схожу на шнур або еластичний стрижень. Спочатку зонд проходить через глотку, потім входить в стравохід, з стравоходу в шлунок і з шлунку в дванадцятипалу кишку. Після того, як дослідження закінчено, доктор швидко витягує зонд.

Зазвичай вся процедура займає не більше 10-15 хвилин.

Якщо хочете пройти якісну гастроскопію за доступною ціною в Києві, то запишіться до нас на прийом. Зв’язатися з нами можете по зазначеними контактними даними.

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук

Скворцов Костянтин Костянтинович

Вартість прийомувід 680 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.