Коли необхідна гастроскопія

Це обстеження рекомендується пацієнтам, у яких виявлені один або декілька з нижче перерахованих симптомів:

Якщо ви виявили у себе такі симптоми, то вам терміново необхідно пройти гастроскопію, пропонуємо зробити це в нашій Університетській клініці в Києві, можете подивитися відгуки, у нас працюють тільки досвідчені та висококваліфіковані лікарі, які володіють найсучаснішими ендоскопічними методами.

Також відстежити верхні відділи шлунково-кишкового тракту потрібно при:

Підготовка до гастроскопії в Києві на Святошино

Для отримання точних результатів, перед гастроскопією слід пройти спеціальну підготовку:

Протипоказання

Гастроскопия в Києві має прийнятну ціну і підходить майже всім пацієнтам. Однак це інвазивна процедура, і в зв’язку з цим має протипоказання при деяких захворюваннях.

Ми рекомендуємо пройти перед дослідженням консультацію у наших фахівців, які визначать показання або протипоказання до дослідження і підкажуть подальші кроки в обстеженні і лікуванні.

У нашій клініці ми рекомендуємо проводити гастроскопію в медикаментозному сні , це полегшить процедуру для пацієнта і лікаря, дозволить більш детально і якісно вивчити виявлену патологію.

Як проходить обстеження

Багато людей негативно ставляться до гастроскопії, і їм стає погано, коли лікарі призначають цей тест. Така реакція з їхнього боку нормальна, тому що гастроскопія може бути дуже неприємною. Однак, якщо ви збираєтеся вирішити, приймати ендоскопію чи ні, вам слід пам’ятати, що тільки це дослідження може дати відповіді на питання про можливі причини захворювання і тільки на підставі результатів цього тесту лікар зможе призначити правильне лікування.

Гастроскопія проводиться тільки в спеціальних кабінетах, оснащених необхідним обладнанням (фіброскоп + монітор).

Процедура дослідження починається з розміщення пацієнта на кушетці, в положенні лежачи на лівому боці. Далі лікар вставляє в ніс або рот пацієнта трубку, схожу на шнур або еластичний стрижень. Спочатку зонд проходить через глотку, потім входить в стравохід, з стравоходу в шлунок і з шлунку в дванадцятипалу кишку. Після того, як дослідження закінчено, доктор швидко витягує зонд.

Зазвичай вся процедура займає не більше 10-15 хвилин.

Якщо хочете пройти якісну гастроскопію за доступною ціною в Києві, то запишіться до нас на прийом. Зв’язатися з нами можете по зазначеними контактними даними.