Діагностика

Гастроскопія під наркозом (сон)

Гастроскопія в Києві — це огляд верхньої частини шлунково-кишкового тракту за допомогою спеціального пристрою. Гастроскоп, оснащений відеокамерою, яка передає зображення на монітор. Багато людей негативно ставляться до гастроскопії, і їм стає погано, коли лікарі призначають цей тест. Така реакція з їхнього боку нормальна, тому що гастроскопія може бути дуже неприємною. Однак, якщо ви збираєтеся вирішити, приймати ендоскопію чи ні, вам слід пам’ятати, що тільки це дослідження може дати відповіді на питання про можливі причини захворювання і тільки на підставі результатів цього тесту лікар може призначити правильне лікування. Щоб усунути дискомфорт, біль і заспокоїти пацієнта, гастроскопія в Університетській клініці Києва може проводиться під наркозом.

Гастроскопія вважається оптимальним методом діагностики більшості захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Сучасні пристрої дозволяють бачити зображення в реальному часі. За цим методом фахівці навіть розпізнають такі небезпечні патології як рак.

Методи гастроскопії під наркозом

Існують три основні методи, використовувані в анестезії:

  • місцева анестезія
  • седація
  • загальна анестезія

Всі три види знижують чутливість до того, що відбувається, і роблять процедуру без будь-яких перешкод і болю.

В Університетській клініці лікар вибирає самостійно для кожного пацієнта, яка анестезія йому підходить, грунтуючись на його історії і стан здоров’я.

Місцева анестезія

Гастроскопия під місцевою анестезією включає в себе застосування знеболюючого розчину. Рот і глотку в даному випадку обробляють анестезуючим спреєм. Але цей тип анестезії не може повністю зупинити біль, так як злегка відчувається рух ендоскопа в стравоході. Пацієнт залишається повністю в свідомості і розуміє все, що відбувається.

Седація

Цей вид знеболювання передбачає занурення пацієнта в сон з використанням заспокійливих засобів. Цей сон поверхневий, людина нічого не відчуває, але все чує і може реагувати (наприклад, змінити положення). При седації людина дихає самостійно. Після пробудження у нього можуть залишитися спогади, але це не надає негативного забарвлення процедурі в очах пацієнта.

Загальна анестезія

Гастроскопія за допомогою загальної анестезії в Києві проводиться з усім необхідним обладнанням для усунення можливих ускладнень: пристроями для штучної вентиляції легенів, стимуляції серцевої діяльності та іншими пристроями, необхідними для надання першої допомоги.

Хворому вводять внутрішньовенно препарат, занурюючи його в глибокий сон і досліджують стравохід під постійним наглядом анестезіолога. Пацієнт нічого не відчуває під час огляду і не залишаються ніякі спогади про процедуру, що значно зменшує небажання перевірятися в наступний раз.

Гастроскопія під наркозом в Києві проводиться швидко і високоякісно, ​​можете в цьому переконатися, подивившись відгуки.

 

 

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук

Скворцов Костянтин Костянтинович

Вартість прийомувід 680 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.