Консультація лікарів

Ендоскопіст

Ендоскопія — це медична процедура, при якій для дослідження областей тіла використовується довга, тонка, гнучка трубка. Трубка, відома як ендоскоп, має джерело світла і камеру на одному кінці, тому лікар з точністю може оглянути область і перевірити наявність ознак захворювання. У деяких випадках до ендоскопа можуть бути прикріплені спеціальні інструменти для збору зразків тканини для аналізу в лабораторії.

Коли рекомендується проводити ендоскопію

Ендоскопія може бути показана для вивчення наступних симптомів:

 • труднощі з ковтанням;
 • постійні болі в животі;
 • біль в грудях, які не викликані захворюваннями серця;
 • постійна нудота і блювота;
 • безпричинна втрата ваги;
 • блювота з кров’ю;
 • діарея;
 • кров в стільці;
 • часті закрепи.

Підготовка до ендоскопії

Лікар дасть вам повну інструкцію про те, як підготуватися. Більшість видів ендоскопії вимагають утриматися від вживання їжі за 12 годин до процедури. Деякі види рідин, такі як вода або сік, можуть бути допущені за 2 години до процедури.

Ваш лікар може запропонувати вам проносні або клізму за ніч до процедури, щоб очистити травну систему. Це часто зустрічається в процедурах за участю шлунково-кишкового тракту і заднього проходу. Перед ендоскопією буде проведено медичний огляд і проаналізовано повний анамнез, включаючи всі попередні операції. Повідомте свого лікаря про ліки, які ви недавно приймали, включаючи ліки без рецепта. Також повідомте свого лікаря про алергії.

Процедура ендоскопії

Існує три основні причини для проведення ендоскопії:

 • Дослідження — якщо людина страждає від блювоти, білі в животі, утрудненого дихання, виразки шлунка, утрудненого ковтання або шлунково-кишкової кровотечи. У таких випадках ендоскоп буде використаний для виявлення причини.
 • Підтвердження діагнозу — ендоскопія може використовуватися для виконання біопсії при підтвердженні раку, виразкової хвороби, викликані Helicobacter Pylori або інших захворювань травного тракту.
 • Лікування — ендоскоп може бути використаний для безпосереднього лікування захворювання. Наприклад, ендоскопія може бути використана для сканування кровоносних судин або для видалення поліпа, стороннього тіла.

Точна процедура залежить від типу ендоскопії та вибору анестетика. Ендоскоп вводиться через потрібну область відповідно до показань. Лікар може просто поставити діагноз або ж взяти і зразок тканини (біопсія) для подальшого аналізу в лабораторії.

Більшість ендоскопій є амбулаторними. Це означає, що вам не буде потрібно госпіталізації, і ви можете повернутися додому в той же день через кілька годин. Після процедури у вас може зберігатися невеликий дискомфорт. Наприклад, після ендоскопії верхніх відділів шлунково-кишкового тракту у вас може виникнути незначний біль в горлі, який може турбувати до 2 днів.

Після процедури лікар проінформує вас, якщо були помічені якісь зміни і проблеми. Потім буде обговорюватися план лікування і чи потрібні додаткові аналізи та дослідження. Якщо були взяті зразки біопсії, то результати будуть отримані через кілька днів.

Ендоскопія в Університетській клініці Києва

Спеціально підготовлені лікарі-ендоскопісти Університетської клініки Києва в діагностиці регулярно використовують п’ять видів ендоскопічних оглядів:

 • гастроскопія;
 • гістероскопія;
 • колоноскопія;
 • цистоскопія;
 • лапароскопія.

Лікарі нашої клініки

Лікар хірург, ендоскопіст, лікар УЗД, Кандидат медичних наук

Скворцов Костянтин Костянтинович

Вартість прийомувід 680 грн

Більше лікарів

Менше лікарів

Вартість послуг

Код

Назва роботи

Ціна

Первинна консультація лікаря хірурга вищої категорії, ендоскопіста, лікаря УЗД 680
УЗД черевної порожнини лікарем  хірургом вищої категорії (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, селезінки) 480
Перев’язка Від 100
Зняття швів Від 100
Ендоскопія дванадцятипалої кишки  
Відеоколоноскопія високої роздільної здатності, скрінінгова поліпозиційна біопсія 1600
Відеодуоденоскопія (Додатково до ЕГДС) 600
Відеодуоденоскопія, біопсія утворень фатерового сосочка 1200
ЕПСТ (додатково до дуоденоскопії, без вартості витратних матеріалів) 15000
Літоекстакція конкрементів (додатково до дуоденоскопії, без вартості витратних матеріалів) 6000
Назобіліарне дренування додатково до дуоденоскопії, без вартості витратних матеріалів 3000
Атипова ЕПСТ 1200
Ревізія жовчних протоків (додатково до дуденоскопії, без вартості витратних матеріалів) 600
Ендоскопія товстої і прямої кишки  
Відеоколоноскопія високої роздільної здатності 1600
Хромоколоноскопія (Індігокармін, оцет) 250
Ендоскопічна електроексцизія поліпів товстої кишки меньше 1,0 см 3500
Ендоскопічна електроексцизія поліпів товстої кишки більше 1,0 см 5000
Патологогістологічне дослідження ендоскопічної біопсії (Пряма і товста кишка) 900
В/В наркоз при колоноскопії, 1 година 1800

ВідгукиOlga Tverdovska

неделю назад

Уже много лет наша семья с огромным удовольствием обращается за помощью к Давиду Николаевичу. Взрослым - легкое удаление зубов, успешная установка имплантов. Дочке - подрезание уздечки верхней губы (даже отека не было). Кеян Давид Николаевич - профессионал высшего класса, мастер стоматологической хирургии, очень позитивный, добрый, веселый. Университетская клиника - Вы на глазах растете, совершенствуетесь! К вам всегда приятно приходить! Это действительно сервис и работа элиткласса по приемлемой цене. Мы всегда с Вами. Спасибо огромное! ❤

Anastasia Kurnaia

месяц назад

Огромное спасибо, лучшему доктору,хирургу-стоматологу с золотыми руками, Давиду Николаевичу!!! До встречи с ним , ужасно боялась хирургического вмешательства, связанного с зубами , но так случилось , что у меня обнаружили кисту , и нужно было срочно удалять зуб, и так и началось наше знакомство. Зуб и киста были удалёны отлично и безболезненно:) После этого была проведена операция по синуслифтингу , и Установка импланта, которые прошли ещё лучше чем на отлично и совершенно безболезненно. Счастлива , что нашла такого замечательного доктора , и могу смело рекомендовать его , как лучшего специалиста и врача от Бога :) Желаю процветания Вам и вашей клинике !:)

Наталия Федик

месяц назад

Очень прекрасная клиника. Записалась сегодня на консультацию к доктору Кеян Д.Н., а мне сразу за 5 минут сделали безболезненную операцию. С проблемой мучилась больше года. Нигде и никто не мог определить причину, а здесь все разрешили мгновенно. Прекрасный доктор. Рекомендую.