Ми знаємо, як складно вмовити дитину піти до лікаря, але ваші старання не будуть марними, адже наша стоматологія вважається однією з кращих доступних дитячих стоматологий в Києві.

Сучасні методи лікування зубів і новітні інструменти, великий спектр послуг, кваліфіковані фахівці і дбайливе ставлення до маленьких пацієнтів зроблять похід в стоматологію максимально приємною і безболісною процедурою.

Дитяча стоматологія в Святошинському районі надає такі послуги:

Дитяча стоматологія — це дуже складна і відповідальна робота, але для фахівців нашої клініки вона тільки в радість!

Всі процеси дитяча стоматологія в Києві проводить ретельно і акуратно, на гідному рівні, про це можете прочитати і у відгуках.

Чому треба доглядати за молочними зубками якщо вони все одно випадуть?

Багато батьків не стежать за молочними зубами своїх дітей, бо вважають це непотрібним. Така байдужість є фундаментом більшості проблем ротової порожнини в дорослому віці.

Несвоєчасне лікування карієсу призводить до передчасного випадання зуба, це може стати причиною неправильного прикусу або кривих зубів. Уже будучи підлітками всім хочеться мати гарну посмішку.

Дитяча стоматологія Києва надає широкий асортимент брекет-систем для вирівнювання зубів. Брекети це вже набагато серйозніше і дороге лікування, їх доведеться носити півтора-два роки, тому не відкладайте відвідування в стоматологію навіть якщо молочні зуби всього лише на час.

Догляд за молочними зубками

Чудові умови дитячої стоматології біля метро Академмістечко

У дитячій стоматології одні з найдоступніших цін у Києві

Дитяча стоматологія в Києві на Борщагівці порадує батьків вартістю послуг. Діток чекає теплий прийом, комфортне і легке лікування, а їх мам і тат – низькі ціни.

Кожен дантист чергової дитячої стоматології в Києві щорічно проходить підвищення кваліфікації в різних напрямках стоматології: як дитячої, так і дорослої. В основному у нас працюють молоді, але перспективні лікарі з досвідом від п’яти років. Вони люблять нові технології і використовують їх у своїй практиці. Терапія буде проводитися якісно, ​​швидко, без болю і по невеликій вартості.

Похід у дитячу стоматологію

Батьки часто задаються цим питанням, не знаючи, як правильно підготувати своє чадо і в багатьох випадках це і призводить до страху. Ось кілька порад з цього приводу:

У нас діти не боятися лікувати свої зубки

Стоматологія, а особливо дитяча – це дуже складна і відповідальна робота, але для фахівців нашої клініки вона тільки в радість. Вони вилікують зубки діток, зроблять їх посмішки красивими і постараються залишити їм тільки світлі спогади.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.