Ні для кого не секрет, що для протезування зубів необхідно вкласти досить значну суму, але для того, щоб гроші не були витрачені даремно, і вам не довелося знову зіткнутися з тією ж проблемою, раціональніше буде відразу зупинити свій вибір на якісних цирконієвих коронках.

Біотехнологічні характеристики діоксиду цирконію:

Цирконій в стоматології дійсно довів свою ефективність, що дозволило йому зарекомендувати себе в якості надійного «строй» матеріалу для мостовидних протезів різної довжини і величини.

Цирконієві коронки структурно складаються з декількох шарів – це дуже міцна основа з діоксиду цирконію всередині конструкції і зовнішньої оболонки каркаса, яка складається з спеченної кераміки.

Переваги цирконієвих коронок:

Недоліками коронки з оксиду цирконію можна вважати її високу вартість і складність обробки через трудомісткість технологічного процесу.

Показання і протипоказання для постановки цирконієвих коронок

Коронки з цирконію будуть успішним рішенням при наступних показаннях:

Як правило, коронки з діоксиду цирконію на жувальних зубах використовуються рідше, так як в цих ділянках немає таких суворих вимог до естетичних показників, і можна вибрати спрощений варіант реконструкції. Зуби з оксиду цирконію не рекомендуються фахівцями у випадках, якщо: є глибокий прикус; дрібні (низької клінічної висоти) зуби; діагностується бруксизм (мимовільний зубний скрегіт).

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.