Показаннями до професійної чистки є

Рекомендовано робити професійну чистку не рідше, ніж 1 раз в 6 місяців.

Чищення зубів ультразвуком — незаперечний плюс ультразвуку це його протимікробна дія практично на всі мікроорганізми в порожнині рота. Хвилі ультразвуку абсолютно безпечні для тканин порожнини рота. За допомогою ультразвуку твердий наліт (камені) відшаровуються з поверхні зуба і його кореневої частини.

Достатньо всього однієї процедури, щоб усунути всі тверді і м’які відкладення.

Протипоказання до чистки зубів:

chistka_zubov

Перший етап – ультразвук

Ультразвуковий скейлер створює коливальні рухи і ефективно відокремлює зубний камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи при цьому емаль.


Другий етап – Air-Flow

Апарат Air-Flow видаляє зубний наліт за допомогою струменя аерозолю (суміш фторированної води і спеціального порошку), яка подається на поверхню зуба. При цьому якісно очищаються не тільки видимі поверхні зубів, але і міжзубні проміжки. Також за допомогою Air-Flow проводиться оздоровчий гідромасаж ясен.

polirovka_zubov

Третій етап – Полірування поверхні зубів

Для полірування поверхні зубів після зняття нальоту і каменю використовуються мініатюрні щіточки, гумові чашечки і спеціальні пасти.

ftorirovanie_zubov

Четвертий етап – фторування зубів

Після очищення і полірування зуби покривають захисною фтормісткою плівкою (гель, лак). Це підвищує стійкість зубної емалі і є додатковою профілактикою карієсу.

Догляд за зубами після професійного чищення:

У першу добу не рекомендується прийом продуктів з вираженими фарбувальними компонентами. Рекомендована відмова від куріння, міцного чорного чаю і кави.