Показання для використання Air Flow як чистки зубів

Неправильний догляд за порожниною рота провокує утворення зубного нальоту (зубної бляшки), яка з часом твердне, перетворюючись на зубний камінь. Крім того, споживання фарбувальних продуктів, таких як чай, кава, фруктовий сік, а також куріння, залишає на зубах темне покриття, яке не видаляється звичайною зубною щіткою, навіть за допомогою відбілюючих зубних паст.

У таких ситуаціях стоматологи рекомендують використовувати спеціальний метод очищення зубів за допомогою системи Air Flow (з англ. Дослівно «повітряний потік»). Досить сильний струмінь під тиском з суміші бікарбонату натрію (звичайна сода), стисненого повітря і води подається з використанням спеціального тонкого наконечника на зуби, очищаючи наліт і поверхневі пігментації.

Чистка AirFlow повністю безболісна!

Переваги та недоліки чистки Air Flow

Як і будь-яка інша процедура, професійна чистка зубів Air Flow має свої переваги і недоліки. Але все ж плюсів у такої процедури більше.

 1. Очищення зубів повністю безболісне. У рідкісних випадках можливий дискомфорт, який дантист зможе полегшити за допомогою місцевої анестезії.
 2. Склад не містить агресивних хімічних речовин, які можуть пошкодити зубну емаль.
 3. Час чистки зубів становить від 15 до 40 хвилин.
 4. Допомагає позбутися від постійного запаху «курця», який не можна видалити за допомогою звичайної зубної пасти.
 5. Запобігання захворювань зубів і ясен, тому періодичний курс лікування буде корисний для здоров’я ротових порожнин і набагато дешевше лікування.
 6. Видаляє навіть в самих важкодоступних міжзубних просторах.
 7. Після закінчення чистки зубна емаль покривається лаком, який запобігає утворенню зубного каменю і нальоту.
 8. Відбілювання

Великою перевагою цього лікування є також відбілювання зубів до вашого власного відтінку. Іноді пацієнти після чистки зубів за допомогою Air Flow відмовляються від подальшого відбілювання агресивних хімічних методом, зберігаючи при цьому повну задоволеність результатом.
Суміш для видалення зубної бляшки має бактерицидний ефект, який, зокрема, запобігає розвитку захворювань рота і карієсу. Очищення також врівноважує кислотно-лужний баланс в порожнині рота, запобігаючи утворенню постійних відкладень на зубах і сприяючи зникненню неприємного запаху з рота.

 1. Чистка не зможе видалити старий зубний камінь, оскільки він видаляє тільки м’який зубний наліт і слиз разом з бактеріями. Якщо ви плануєте ідеальну чистку зубів, спочатку вам потрібно пройти процедуру ультразвукового очищення (також нешкідлива для зубної емалі).
 2. Процедура направлена ​​конкретно на видалення нальоту і бруду, що призводить до освітлення зубної емалі одним або двома тонами, і буде виглядати зовсім природно, але ви не отримаєте білосніжну усмішку, бо відбілювання не є закінченням цього методу очищення.
 3. Існує група ризику серед людей, яким протипоказана дана процедура.

Протипоказання для очищення зубів з використанням методу повітряного потоку

Як і у всіх інших методах чистки, повітряний потік не рекомендується для вагітних жінок, для дітей і підлітків у віці до 18 років. А також такі протипоказання:

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.