Опір цієї дуги – це і є та сама сила, яка повільно, але впевнено вирівнює зубний ряд.

Залежно від матеріалу, з якого виготовляються брекет-системи, виділяють такі різновиди: металеві, керамічні і сапфірові. У функціональному розумінні вони рівноцінні, відмінність лише в естетичному сприйнятті їх пацієнтом. Також брекет-системи можуть бути «видимими» і «невидимими». «Невидимі» брекет-системи ще називаються лінгвальними, оскільки вони фіксуються на внутрішній поверхні зубів.

Посмішка – найдешевший спосіб змінити свою зовнішність і ми зможемо Вам в цьому допомогти!

Як відбувається установка брекетів?

Брекет-система включає в себе кілька компонентів, серед яких самі брекети, кільця з замками, ортодонтична дуга, еластичні тяги і літагури. Всі ці елементи встановлюються на початку лікування, а знімаються тільки в кінці. Окремий брекет клеїться за допомогою спеціального клею до кожного зуба, потім вони з’єднуються дугами, які підв’язують лігатурами.

Процедура установки брекетів відбувається в один сеанс прийому у нашого лікаря ортодонта, і абсолютно безболісна. У доброзичливій атмосфері нашого колективу Ви не встигнете і зрозуміти, як станете володарями будь-якої брекет-системи, яку зможуть Вам надати в Києві.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ брекет-систем

ПЕРЕВАГИ БРЕКЕТ систем

Особливу увагу в період лікування брекет-системами варто приділити гігієні порожнини рота — це є невід’ємною частиною успішного результату. Рекомендовано відвідувати лікаря -гігіеніста кожні 3 місяці протягом усього Вашого курсу лікування.
До мінусів брекет-систем Ви можете віднести і естетичну сторону лікування, але ми пропонуємо до Вашої уваги системи, які зможуть задовольнити і цю проблему.

ПРОТИПОКАЗАННЯ брекетів

ЧОМУ У НАС ВСТАНОВЛЮЮТЬ БРЕКЕТИ?

Наш ортодонт працює з усіма існуючими ортодонтичними системами, що дає нам більше можливостей і безліч варіантів для лікування у Вашому клінічному випадку. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування, виходячи з бажання і потреб у певному результаті.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.