Зверніться в нашу клініку і отримаєте безкоштовну консультацію!

Переваги лінгвальних брекетів

Лінгвальні брекет-системи можна встановлювати як дітям, так і дорослим. Вирівнювання прикуса і зубів брекетами на внутрішній стороні зубів буде тривати приблизно рік.

Пристрій розміщується так, що він підкреслює внутрішню поверхню зубів. Завдяки цьому, відбувається швидка адаптація до наявності чужорідного тіла в порожнині рота.

Варіанти лінгвальних систем

Головна відмінність лінгвальних брекетів, в тому, що вони розрізняються за способом виготовлення. існують:

На особливу увагу заслуговують індивідуальні пристрої. Весь процес виготовлення складний і унікальний.

Значно відрізняються за формою дуги. Вони згинаються автоматично, строго дотримуючись всіх особливостей анатомічної будови зубів. Завдяки цьому зменшується товщина брекетів, що робить їх мініатюрними і комфортними. Новітні комп’ютерні технології допомагають забезпечувати повний контроль якості виготовлення пристрою. Це дозволяє з точністю прогнозувати результат лікування, зробивши їх досить ефективними і швидкими.

Лінгвальна брекет система — це складний пристрій, як по виготовленню, так і за методом фіксації. Її з легкістю можна використовувати на зубах з низькою клінічною коронкою. Термін виготовлення індивідуальних систем досить великий. Тому необхідно заздалегідь потурбуватися про їх встановлення.

Недоліки лінгвальних брекетів

Часто пацієнти, не можуть дозволити собі застосувати брекети, по тій простій причині, що у них існує алергічна реакція на титан. У багатьох лінгвальних пристроях, використовується сплав золота. Як відомо, він володіє меншою алергенністю, що дозволяє сміливо застосовувати будь-кому.

При постановці апаратів в порожнину рота порушується гігієна. Вони сприяють накопиченню нальоту і залишків їжі як на зубах, так і на своїх поверхнях. Для цього використовуються спеціальні йоржики, щітки та ополіскувачі. Доктор повинен відразу призначити методику догляду за порожниною рота і рекомендувати відповідні приналежності для цього.

При наявності будь-якого лінгвального пристрою в порожнині рота, завжди порушується мова. Індивідуальне виготовлення брекетів, дозволяє щільно прилягати їм до поверхні зубів. Це допомагає зменшити дискомфорт при розмові.

Через складність виготовлення ціна лінгвальної брекет-системи, досить висока. Вона також складається з особливостей порушення прикусу у пацієнта і фірми виробника апарату.

Як доглядати за невидимими брекетами

Лінгвальні брекети вимагають більш ретельного догляду, тому їх обов’язково чистять після прийому їжі. Лікуючий ортодонт порекомендує відповідну зубну щітку і пасту, а також пояснить всі особливості догляду за лінгвальною брекет-системою. Необхідно регулярно приходити на прийом до лікаря, який зможе контролювати процес лікування.

Важливо пам’ятати, що установка лінгвальних брекетів вимагає високого рівня професіоналізму і досвіду стоматолога, так як від нього залежить здоров’я ваших зубів і успішність лікування.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.