Бюгельний зубний протез: показання

В основі бюгельних протезів лежить металева дуга, яка служить каркасом для всіх елементів – штучних зубів і пластмасових ясен. Такі протези можуть також використовуватися не тільки для відновлення зубного ряду, але і для лікування пародонтиту – захворювання, при якому деякі зуби мають сильну рухливість. Частина зубів служать як опора для установки протеза. Завдяки їм жувальне навантаження переноситься на всю частину протеза і знижується на природні зуби в ряду. Бюгельні протези значно зменшують навантаження на ці зуби, відводячи її на штучні, а також міцно фіксують їх на одному місці.

Бюгельне протезування: види

За способом кріплення до зубів розрізняють 3 види протезів:

Вибір варіанту кріплення безпосередньо залежить від стану опорних зубів, їх розміру і форми, прикусу і стану пародонту (як ясен, так і зв’язок, які фіксують зуб в лунці).

Бюгельне протезування зубів: переваги

Бюгельний зубний протез: установка

Установка бюгельних протезів складається з декількох етапів, які є стандартними для протезування зубів:

  1. щелепу готують до протезування зубів:
    при необхідності – проводиться лікування зубів і ясен, або екстракція зуба;
  2. обробляють опорні зуби під установку коронок і/або замків;
  3. знімають зліпки, роблять гіпсові моделі;
  4. виготовляють індивідуальний протез в зуботехнічній лабораторії;
  5. встановлюють зубний протез (може бути проведена в два етапи: примірка, необхідна для подальшого усунення недоліків протеза і установка).

При установці бюгельного протезу на верхню щелепу не має підстави, яке закриває небо. Завдяки чому конструкція не тільки стає додатковою опорою при нестачі зубів, але і не заважає приймати їжу. Також відсутні будь-які незручності при установці протеза на нижню щелепу.

Терміни виготовлення постійного протеза – від півтора до двох місяців. Догляд за бюгельними протезами не завдасть пацієнтові особливого клопоту: протез достатньо очищати звичайною зубною щіткою 1-2 рази на день від нальоту і залишків їжі. Після їжі рекомендується обполіскувати порожнину рота хоча б звичайною проточною водою. На ніч протез можна не знімати, але обов’язково потрібно очищати від бактерій, що скупчилися за день.

Бюгельний протез: ціна

Дізнатися вартість бюгельних протезів ви зможете в нашому прайс-листі або по телефону.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.