Ми реалізуємо спеціалізоване відбілювання зубів Beyond за американськими технологіями. Даний спосіб зробить приголомшливий результат без пошкоджень для зубної емалі. Чи чули ви про таку технологію?

Технологія Бейонд – лідируюча серед всіх апаратних систем відбілювання. В Україні цей метод уже встиг набрати популярності. Міжнародні клінічні дослідження довели, що процес і результат відбілювання Beyond – результативний і повністю безпечний для емалі.

Відбілювання зубів системою Beyond

Перед будь-яким відбілюванням всі проходять огляд у стоматолога, і цей метод не виняток. Якщо є необхідність в повній санації ротової порожнини або просто чистці зубів, то її проводять як можна швидше для того, щоб Ви не чекали результату методу Beyond.

Природний блиск Ваших зубів змусить Вас знову посміхатися вдень і вночі!

Протипоказання відбілювання Beyond

Якщо присутня коронка в зоні, де буде проводиться відбілювання системою Beyond, то стоматолог не рекомендує проведення даної процедури, оскільки буде відчутна різниця між кольором коронки і іншими зубами.

Як проводиться відбілювання зубів Beyond

  1. Визначаємо природний відтінок Ваших зубів.
  2. На очі надягають спец окуляри. На зуби і тканини наносять спец пасту – рідкий коффердам. Для уникнення дискомфорту встановлюють ватні валики і пластикові обмежувачі.
  3. Зуби покриваємо відбілюючим гелієм.
  4. Процедура проводиться 8-10 хвилин за допомогою LED лампи. Дія галогенової лампи сприяє проникненню кисню в зубну емаль і діпегментацію. Перекис водню просто розпадається на воду і кисень, без пошкодження слизової і емалі зуба.
  5. Після, стоматолог прибирає залишки гелю. Процедуру повторюють ще 2 рази з кожним новим використанням гелю.
  6. Результат звіряють з шкалою відтінків зубів.
  7. При підвищеній чутливості і захисту зубів в майбутньому наносять фтор-лак.

Процедура триває в сумі 40-50 хвилин. Природний блиск Ваших зубів змусить Вас знову посміхатися вдень і вночі.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою нижче.