Акрилові зубні протези складаються з базису, який імітує ясна і ряду штучних зубів, які до нього кріпляться. На верхній щелепі конструкція фіксується завдяки ефекту присмоктування до неба. На нижній завдяки опорі на альвеолярному відростку.

Типи протезів

Потрібен якийсь час, щоб звикнути до носіння повного або частково-знімного протезів, так як спочатку це може доставляти дискомфорту. При жуванні навантаження переноситься на ясна, а не безпосередньо на кістку, тим самим згодом відбувається зміна альвеолярного відростка і протез необхідно міняти. Потрібно регулярно відвідувати стоматолога-ортопеда для своєчасної заміни протеза і комфортного використання.

Переваги Акрилових протезів

Недоліки акрилових протезів

Догляд за акриловими протезами

Догляд за акриловими протезами нічим не відрізняється від звичайного догляду за порожниною рота. Але протез потрібно очищати спеціальними засобами, призначеними для очищення зубних протезів. Щоденне очищення буде тримати їх у безпеці від створення бактерій на поверхні.
Вони не дуже міцні, тому ви повинні бути обережними, щоб запобігти їх падіння на тверду поверхню.

Зазвичай вночі протези не носять, їх залишають в розчині для дезінфекції на ніч. Вкрай важливо, щоб вони залишалися вологими весь час.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.