Симптоми і показання до призначення видалення грижі в Києві

Різне розташування гриж тягне за собою різну симптоматику, але можна виділити наступні основні симптоми:

  • Випинання візуально і контактно відчувається опуклість, внаслідок того, що орган виходить за межі м’язових стінок;
  • Болі– в місці грижі часто відчувається біль;
  • Порушення травлення порушення шлунково-кишкового тракту є результатом защемлення петель кишечника, які випадають за м’язову стінку, що в підсумку призводить до патологічного проходження їжі.

Якщо Ви спостерігаєте вищевказані симптоми гриж, ми рекомендуємо терміново звертатися до хірургів нашої клініки, оскільки поняття “перетерпіти” не допоможе у вирішенні проблеми.

Видалення пахових гриж у Києві

Пахова грижа переважно зустрічається у чоловіків, відбувається випинання очеревини в порожнину пахового каналу (випинання в мошонці, довгасте або грушоподібне), що призводить до неприємних відчуттів і дискомфорту, який в підсумку призводить до больових відчуттів і проблем з травленням. Пахова грижа в основному придбаний стан.

Якщо Ви відчуваєте вищеперелічене, ми рекомендуємо проконсультуватися з приводу хірургічного видалення, оскільки консервативне (лікування без хірургічного втручання) використовують, коли є строгі протипоказання до операції. Чим швидше проведуть видалення пахової грижі, тим імовірніше уникнути ускладнень і порушень у Вашому організмі.

Видалення пупкових гриж

Симптоматика при пупкової грижі:

  • Нудота;
  • Біль в зоні пупка, кашель підсилює біль;
  • Пупкова впадина виглядає випученою, і трохи пропадає візуально, коли лягаєте.

Пупкова грижа це наслідок випинання кишечника через пупкове кільце. Найчастіше зустрічається у жінок внаслідок вагітності. При цьому, частою причиною є ожиріння, яке зачіпає чоловіків і жінок.

Доки Ви не зважитеся видалити пупкову грижу, Ви можете відчувати порушення травлення, часті болі.

Сучасні методи видалення пупкових гриж хірургічним шляхом показують відмінні результати по рецидивів, їх практично немає. Під час операції, грижа вправляється в черевну порожнину, а хірург зміцнює пупкове кільце для запобігання рецидивам.

Автор статті
Скворцов Костянтин Костянтинович

Хірург, ендоскопіст, уролог

Детальніше