Основні плюси протезування на імплантатах

Існує кілька плюсів протезування на імплантатах при порівнянні з знімним протезуванням. Перший і найважливіший фактор – зменшення резорбції (розсмоктування) кісток втраченого зуба.
Імплантат сприяє тому, щоб кістка продовжувала «працювати», при цьому забезпечуючи їй все необхідне фізіологічне навантаження.

Другий фактор – це 100% копія форм і функціональності втрачених зубів, навіть при тотальній відсутності здорових зубів.

Імплантати дозволяють встановити незнімні протези або служать в якості опор для знімних протезів, що забезпечує надійність, міцність фіксації.

Третя перевага – при протезуванні на імплантатах ми не використовуємо обточування сусідніх зубів.
Термін служби на імплантатах – може досягати 25 років, при систематичних відвідуваннях стоматологічної клініки.

Зверніться в нашу клініку і отримаєте краще протезування на імплантатах!

Види протезування на імплантах

Є досить багато видів протезування на імплантатах. Найчастіше один і той же вид має різні терміни, що створює величезну різноманітність.

На IV Погоджувальної конференції ITI 2007 року було створено єдину систему, в якій види протезування на імплантатах були складені з урахуванням періоду часу, що пройшов з моменту імплантації. Використовуючи дану систему можна виділити 3 види:

  1. Негайне протезування.
  2. Раннє протезування.
  3. Стандартне протезування

Показання до протезування на імплантатах

Основними показаннями для протезування на імплантатах є випадки одиничної, часткової або повної втрати зубів. При втраті одного або більше зубів в основному виробляють ортопедичні рішення, які, залежать від кількості втрачених зубів, використовують коронки і мостовидні протези. При повній втраті зубів і якщо неможливо встановити незнімні конструкції, то в даних випадках встановлюють умовно-знімні протези, які знімає тільки стоматолог-ортопед.

Протезування на імплантатах.

Крім відсутності одного, декілька або всіх зубів протезування на імплантатах проводять у випадках кінцевих дефектів, що виключає застосування простих методів протезування. Протезування на імплантатах – найефективніший спосіб реставрації зубних рядів при повному несприйнятті організмом людини акрилатів, з яких виготовляють більшість протезів.

Ціна протезування на імплантатах завжди залежить від індивідуальних проблем людини і їх обсягу.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.

Автор статті
Агабекян Андранік Вачикович

Стоматолог-ортопед

Детальніше