Чому протезування яєчка?

Причини відсутності яєчка можуть бути різноманітними: це вроджена патологія (його недорозвинення), або ж видалення за медичними показаннями (рак яєчка, травма яєчка, ускладнення після інших операцій). Крім того, протезування яєчка часто показано після запальних процесів даного органу.

У дорослого чоловіка на тлі відсутності одного або двох яєчок може розвиватися комплекс неповноцінності, невпевненість в собі і подальші проблеми у відносинах з протилежною статтю. В такому випадку прямо показано оперативне втручання протезування яєчка.

Підготовка до операції

Перед операцією лікар проводить консультацію для прогнозування особливостей операції, а також обов’язкове УЗД дослідження, щоб визначити точний розмір протеза. Майбутній імплантат як зовні, так і по тактильним відчуттям не відрізнятиметься від здорового яєчка.

Як проходить протезування

В Університетській клініці в Києві використовуються тільки високоякісні сертифіковані протези зі 100% біосумісністю. Після імплантації протеза не розвиваються реакція відторгнення і інші ускладнення. Розріз закривається косметичним швом (до 2 см завдовжки), максимально непомітним після повного загоєння.

Протезування яєчок не є складною операцією, проте вимагає ювелірності роботи і якісного обладнання. У нашій клініці працюють найкращі фахівці, постійно підвищують рівень своєї кваліфікації і які застосовують методики, що відповідають світовим стандартам. Інноваційне обладнання дозволяє провести втручання максимально безпечно і значно скорочуючи реабілітаційний період (вже через 2-3 дні пацієнт може виходити на роботу). Протягом місяця рекомендовано утримання від статевого життя і носіння спеціальної бандажної системи (компресійна нижня білизна).

Автор статті
Стаховський Едуард Олександрович

Уролог, онколог

Детальніше