Незнімні зубні протези – це найбільш зручний і простий спосіб зберегти функціональність зубів і їх красу, що дозволяє зробити Вашу посмішку незабутньою.

Причиною втрати зубів є руйнування зсередини або ззовні в результаті карієсу або захворювання ясен – пародонтиту або пародонтозу. Лікар-ортопед підбере для Вас – знімну фабо незнімну конструкцію.

Результат незнімного протезування

  1. Відновлення зубних рядів;
  2. Відновлення естетичності і функціональності зубів;
  3. Допомога в збереженні зубів, оскільки протез бере на себе основне навантаження.

Незнімні зубні протези: види

  • Коронки

Коронки встановлюються при великих дефектів зубів. Зуб в основному обточуют, якщо він тотально зруйнований, то спершу встановлюють вкладку на яку потім одягають коронку. Установка проводиться за 3-4 прийоми пацієнта.

  • Вініри

Тонкі пластинки з кераміки. Кріпляться до зовнішньої сторони зубів. Основний плюс вінірів – це те, що потрібно мінімальна обробка зубної емалі. Вони дозволяють зберегти естетичність зуба на максимальному рівні, захищаючи від зовнішніх факторів.

  • Вкладки

Представляють різновидність пломб та реставрації зуба. Їх використовують, якщо зуб був зруйнований в результаті хвороби. Склад вкладки – кераміка і фотополімери. Коригує прикус і прилягання до інших зубів.

  • Мостовидні протези

Протез, який ставиться замість відсутніх зубів. Чіпляється на здорові зуби, при цьому на сусідні зуби ставлять коронки для зручності та міцного кріплення моста.

  • Імплантація

Найефективніший на даний момент метод, оскільки повністю дозволяє поставити нові зуби з урахуванням всіх анатомічних нюансів.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.

Автор статті
Агабекян Андранік Вачикович

Стоматолог-ортопед

Детальніше