А якщо стан ротової порожнини запущений, то лікар складе план лікування на кілька місяців наперед. Зробить усе можливе, щоб ваші зуби були в повному порядку.

Найдоступніші ціни на лікування зубів

В Університетській клініці на Житомирській вас чекає теплий прийом, сучасне стоматологічне обладнання, кращі седативні препарати. Лікуватися тут комфортно, приємно і абсолютно безболісно. Але найголовніше – доступно!

Ми постійно проводимо акції і розробляємо спеціальні пропозиції для наших улюблених пацієнтів. Ви зможете привести посмішку в ідеальний стан, ще й заощадити.

До кожного пацієнта індивідуальний підхід.

Наші лікарі – справжні віртуози бормашини і стоматологічних інструментів. Кожен фахівець щорічно проходить підвищення кваліфікації в різних напрямках стоматології: від хірургії до ортодонтії. Технології розвиваються, розвиваємося і ми.

Які послуги надаємо?

  • Чистка від нальоту і каменю.
  • Видалення карієсу на будь-яких стадіях його розвитку.
  • Лікування каналів зуба і т.д.

Всі маніпуляції проводимо ретельно і акуратно, на високому професійному рівні. Головне завдання лікаря – максимально безболісно зберегти зуб будь-якою ціною.

Чим небезпечний карієс і як з ним боротися?

Все починається з ліні. Лінь чистити зуби перед сном, лінь прополоскати рот після обіду, лінь користуватися флоссом. А тим часом карієс не дрімає. Він повільно, але впевнено руйнує ваші моляри.

Підступність недуги в тому, що виникає воно непомітно.

Як атакує карієс

  • Спочатку вражає емаль, поступово пом’якшуючи кісткову тканину.
  • В емалі виникають тріщини, крізь які проникають бактерії до внутрішньої і кореневої частини моляра.
  • Логічне продовження запущеного карієсу пульпіт (запалення нерва і судин). На цій стадії з’являються хворобливі відчуття, часом нестерпні.

Саме з сильним болем до нас найчастіше приходять пацієнти. Коли нерв або моляр вже не врятувати. Не робіть так! Бережіть свої зуби! Адже це єдиний орган, який не відновлюється.

До речі, чим запущеним є карієс, тим складніше і дорожче лікування. Навіть якщо за справу береться стоматолог з колосальним досвідом і сильним бажанням допомогти. Це ще один привід звернутися до лікаря при найменшій ознаці карієсу.

Зуб мудрості: лікувати або видаляти?

Багато горе-лікарів замість того, щоб проводити складне лікування зуба мудрості, вважають за краще його видаляти. А навіщо морочитися?

В Університетській клініці працюють совісні стоматологи, для яких збереження будь-якого зуба справа честі. А видалення завжди можна встигнути зробити.

Навіть якщо ви звернулися до нас в самий останній момент, стоматологи підуть до кінця, щоб зберегти здоров’я вашої посмішки.

Даруємо голлівудську посмішку!

Як борються з карієсом в Університетській клініці

Проблема

Симптоми

Лікування

Карієс у вигляді білої / темної плями. Якщо з’явилася пляма на емалі, це свідчить про брак кальцію. Шляхом ремінералізації насичення емалі кальцієм і фтором.
Поверхнева і середня форма карієсу. На емалі чорні плями різного розміру. Традиційним способом пломбуванням.
Карієс кореневих каналів. Бактерії проникли глибоко в корені моляра. Періодично ниє зуб. Лікар відкриває моляр, чистить канали. При необхідності видаляє нерв. Потім пломбує канали та сам зуб.

Наші стоматологи використовують передові методики лікування карієсу і кращі знеболюючі препарати. А разом з сучасним обладнанням і колосальним практичним досвідом, будь-яка проблема буде усунена. Ви в надійних руках!

Вартість лікування зубів залежить від складності проблеми і використовуваних матеріалів.

Університетська клініка на Житомирській місце, де всім пацієнтам дарують здорову усмішку. Чекаємо Вас у гості! 🙂

Автор статті
Марченко Юлія Миколаївна

Стоматолог-терапевт

Детальніше